Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért feljelenthetnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért feljelenthetnek, ha társkereső oldalakon folyamatosan hazudok és átverem a nőket?

Figyelt kérdés
Már több éve csinálom. Elég jól elő tudom magamat adni, ezért többnyire bekajálják amiket írok. A képeim se az enyémek amiket az oldalakon használok. Van egy programom amivel a webkamerán is nem saját felvételt tudok mutatni. Igazából nem akarok ártani ezzel senkinek, csak szórakozásból csinálom. Amikor már kicsit forróvá kezd vállni a talaj - gyanakszanak, akkor szónélkül felszívódom. Lehet ebből valami bajom? Feljelenthetnek az elégedetlen nők esetleg?

2017. márc. 19. 05:29
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
A belépésekhez TOR-t, illetve VPN szervereket szoktam használni. Ezzel nehezítem valamennyire a beazonosítás lehetőségét?
2017. márc. 19. 05:41
 2/33 anonim ***** válasza:
80%
Ezt éjszaka álmodtad meg?Ha igaz, elég beteges...
2017. márc. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nem jelenthetnek föl. Nem is tudnának, a VPN eltakarja az IP-det.

Más következménye van-lesz ennek. A folyamatos hazudozással hozzászoksz, hogy így is lehet élni, márpedig a napfényen minden kiderül. A jellemedet erodálja a hazudozás. Te is tudod, hogy akikkel kapcsolatba kerülsz, azoknak a végén csalódást okozol, fájdalmat. Senki sem szereti bevallani magának, hogy rossz ember, hogy csaló. Nyilván te sem. De azért tudod, hogy így van. Ez a disszonancia lassacskán eltorzítja az egész jellemedet.

2017. márc. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

#3-as van abban igazság amit írsz. Érzem én is, hogy nem helyes amit teszek, de már igazából megszoktam és élvezem is. Valamilyen szinten ismeretszerzésre is használom ezt. Úgy érzem, ezalatt a pár év alatt nagyon sokat megtudtam így a nők lelkivilágáról. Olyan legtitkoltabb vágyaikba, fantáziáikba engedtek nekem betekintést, amiket a legtöbb nő símán letagad, hogy neki egyáltalán van ilyen, főleg itt gyakorin különösen minden nő mentes minden ilyen perverzebb dolgoktól..:)


Azt, hogy ezeket az ismereteket, tapasztalatokat mennyire tudom a valóságban is hasznosítani az kérdéses, viszont önmagam szórakoztatására nem egy utolsó elfoglaltság azt elmondhatom.

2017. márc. 19. 06:45
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanezt hazudozás nélkül is elérhetnéd és nem ölnéd meg közben szépen lassan a lelkedet. Feljelentést nem hiszem, hogy bárki tenne, milyen jogcímen? Ha pl. pénzt csalnál ki belőlük, az természetesen más lenne.
2017. márc. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

"Ugyanezt hazudozás nélkül is elérhetnéd és nem ölnéd meg közben szépen lassan a lelkedet."


Ebben nem értek egyet. A olyan oldalakon a nők többnyire valami különlegesre vágynak, olyanra amire 50 pasasból 49 nem alkalmas. Hazudozás nélkül valószínűleg már a legelején lekoptatnának, vagy rosszabb esetben szóba se állnának velem. Ez az igazság.

2017. márc. 19. 07:05
 7/33 anonim ***** válasza:
96%

Nem akarlak kiábrándítani, de a való életben együttélős párkapcsolat sokkal több tapasztalatot hordoz magában, mint hogy a neten idegenekkel beszélgetsz. Ráadásul nem elég elméleti szinten megismerni a másikat az semmi, magadról mit tudsz?)


Ismered a saját reakcióidat vagy csak elméleti szinten? Saját magadról is sokat tanulsz egy kapcsolatban, többet ér, mintha 1000 könyvet elolvasnál.

Arról nem beszélve, hogy nem tudhatod, hogy a másik is mennyire őszinte, sok megfelelési kényszeres beírja neked, hogy " mindent bevállal, perverz, csak hogy felhúzza az agyad. Ne értékeld túl magad! ;)

2017. márc. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%
Ja nem tudtad, hogy az interneten mindenki a végzet asszonya, egy igazi nőstény ördög, csak úgy mint a pasik is született atomkanok akik 5-6 óráig bírják egyhuzamban. Hogyne, szóval mindenki szuper de mégis egyedül van. Figyelj, ne higgy el mindent amit írnak magukról az emberek, ismerd meg őket face to face...
2017. márc. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
87%

Ha megtudnám, hogy a párom korábban ezt csinálta, gondolkodás nélkül kidobnám.

Plusz még egy jó pszichológust is ajánlanék neki.

2017. márc. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
84%
Beteges, amit csinálsz, és semmi célja. Mi értelme olyan dolgokat megtudni nőkről, amit utána a való életben nem alkalmazol?
2017. márc. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!