Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz a mondás, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz a mondás, hogy "Egy férfinak 1 nő is elég, ha az a nő olyan. "?

Figyelt kérdés
Sokat hallom ezt a mondatot "megnyugtatásként" vagy kifogásként, ha szóba kerül a megcsalás téma. Nem tudom hogy ezzel csak takaróznak a férfiak és a nőkre hárítják a felelősséget vagy tényleg van benne igazság. Engem még nem csaltak meg, de szeretnék már megállapodni viszont bevallom nagyon félek hogy 10 év múlva "lecserélnek" akármilyen is vagyok. Sokat szóba jött ez a dolog a barátaimmal és akkor szokott elhangozni ez a mondat. De ez meg amúgy elég nagy tehert is nyom rám, mert úgy jön le mintha csak a nőn múlna mindig, vagyis csak rajtam fog múlni hogy megcsalnak vagy sem.

2017. ápr. 26. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon. Mert a mondás a férfira vonatkozik, annak minden ideális jellemvonásával. Szóval nem csapongó férfi, arra

más szót használ a népi nyelv.

2017. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Számtalan példát láthatunk, ahol a nő csinos, házias, jó anya, minden rendben. A férje meg félrelép az első tramplival.

Pont azért, mert ez teljesen a férfin múlik. Aki hűtlen, az akkor is félrekefél, ha a csillagokat lehozod az égről. Aki hűséges, az pedig akkor se lép félre, ha éppen hullámvölgyben van a házasság. (Mivel hullámvölgy minden kapcsolatban van.)

2017. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez baromság.

A szerelem meg az izgalmasság minden kapcsolatban elmúlik, nincs olyan nő(se férfi), aki 10 év után is még olyan izgalmas lenne a párjának, mint az új hús.

Szóval az, hogy kitartasz-e valaki mellett, az pusztán jellem és döntés kérdése.

2017. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem igaz.

Akármilyen csillagos, gyémántos házi tündér, csodálatos anya és még csodálatosabb szerető lehet az a nő, ha egy pinaviador pasit fogott ki, az bizony meg fogja csalni.

Ebben a kategóriában már az is "rendesnek" számít, aki csak félrejár, de otthon a családjával ezt semmilyen területen nem érzékelteti.

A másik típus meg az örökké szerelmes, amelyik akárkit makkra kap, rögtön el akarja venni, mert mindig van egy legújabb "mindent elsöprő szerelme" és akkor borít otthon mindent.

Ezeknek van minden kapcsolatból gyerekük és ezt játsszák 90 éves korukig.

Biztos van hűséges férfi is, sajnos én még nem ismertem, nem láttam az ismeretségi körömben ilyet, de biztos van.

2017. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

A fő kérdésedre a válasz igen.

Akkor egy is elég ha az a nő olyan. Eddig 1x hittem azt, hogy az a nő olyan, évekig olyan is volt aztán mint minden jónak annak is vége lett....

2017. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semennyire nem igaz. Ld 2-3-4 hozzászólást, egyetértek velük.
2017. ápr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!