Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ajánlotok milyen tanfolyam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sombrero2017 kérdése:

Mit ajánlotok milyen tanfolyamra, közösségbe, sportos elfoglaltságra, klubokra (nem diszkó) érdemes járni ha lányokkal szeretne az ember ismerkedni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 00:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok! Egy félelemem van csak, hogy talán én leszek egyedül a fiú pl Hula meg Zumba esetén a csoportban. :) akkor elég egyértelmű is lenne a dolog. :) Salsa-n stb-n, társas táncban még más a helyzet.
2017. ápr. 30. 09:33
 12/17 anonim ***** válasza:
De nem lenne versenytársad sem! ;)
2017. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Való igaz! :D S melyikre szoktatok járni? Pécsi sasok vagy Szívárvány ház? :)
2017. ápr. 30. 20:54
 14/17 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Salsa, bachata tökéletes. Én az előbbire járok, mondjuk nem párkeresés miatt kezdtem el. Amiket írtál kérdező nem ismerem. Google segít, hogy ahol laksz, abban a városban vagy a közelében hol lehet tàncolni. Nyugi nem te lennél egyedül srác. 10 esetből 8 szor lányok vannak többen.
2017. máj. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Hogy halad a csajozás? :)

Én pszichologia eloadáson ismertem meg a mostani csajomat

2017. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Vicces, hogy én is voltam egyen idén s szinte cska csajok vettek körül. :D Most ismerkedek valakivel de én már nem csak csajozni akarok hanem komoly kapcsolatot. Most vizsgaidőszak van szóval most nehéz programot tervezni.
2017. máj. 31. 23:49
 17/17 anonim válasza:

Na király :)

Engem sokan idiótának néztek amikor mindenkinek a pszichológiai előadásokat ajánlottam csajozás helyszínének aztán teljesen meglepődtek amikor nagy nehezen elmentek és mindenhol csak nőket láttak.

2017. jún. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!