Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki lehet égni a társkeresésbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet égni a társkeresésbe vagy valami más bajom van?

Figyelt kérdés

Régóta keresek társat férfiként eleinte sok randim volt de mind sikertelen volt. Most valahogy semmi, ha elkezdek egy nővel ismerkedni hamar megunom a dolgot aztán valahogy nincs vágyam hogy ismét keressem, beszélgessek vele, valahogy unalmas érdektelen lett számomra az ismerkedés.

Mielőtt mondjátok hogy tartsak szünetet tartottam több mint fél évet de ez sem hozott változást


2017. ápr. 27. 06:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne eröltesd rá magad,az soha jó uthoz nem vezet.Majd minden alakul szépen magától,de ha valamit annyira akarsz,annál jobban nem sikerül.
2017. ápr. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki. Üdv a klubban.
2017. ápr. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már 3. éve nem akarok senkit és nem is érdekel.
2017. ápr. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Simán kilehet..én már nem veszem olyan komolyan ezt a fajta ismerkedést, mint amikor belekezdtem.Ha összejön, összejön, ha nem, akkor meg így jártam.Ez csak egy lehetőség a többi között.
2017. ápr. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minek? Sok emberrel szemben én nagyon antiszociális vagyok, munkám sincs, nem is érdekel :( Felőlem meg is halhatnék, az se lenne rosszabb attól, amiben vagyok.

29 éves vagyok, sosem volt igazán barátnőm, csak egy hülye kis 10 éves pitsával.

Sose tudtam beszélgetni a nőkkel és nem is lesz senkim, érzem magamon. Főleg azért se keresek már, mert annak akit szerettem, annak se tudtam semmit se nyújtani.

Pedig az kislány volt. Akkor mit tudnék egy felnőtt nőnek? Gyereket se akarnék soha.

2017. ápr. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Simán ki lehet. 5 évig kerestem, aztán totál belefásultam, kb egy évig csak kéthetente beléptem, láttam, hogy 0 levél és 5 mp múlva már ki is léptem.

Aztán írt egy srác, le akartam rázni, nem akartam vele beszélgetni, de szerencsére kitartott és így 2 és fél év után már együtt élünk.

Ehhez kellett, hogy ő még csak pár hete regisztrált akkor és még nem égett ki.

2017. ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nőként könnyebb pasit találni, mint pasiként nőt. Mert ha nem felelsz meg a sok szarnak, amit előírnak magukban, akkor mehetsz a faszba.
2017. ápr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet persze, nem is nehéz egy férfinak. Szünet semmit sem ér, a rossz tapasztalatokat nem nullázza le.
2017. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!