Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálnátok a lány helyébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a lány helyében ha kiderülne ez a bajom?

Figyelt kérdés

Kb 4-5 hónapja tetszik és 2 hónapja kezdtem el beszélni egy lánnyal, nagyon tetszik, azóta másnál nem is próbálkozok. Először elutasító volt azt mondta sosem fogunk találkozni, de aztán mégis belement. Jól sikerült a randi.

Szexelni nem szexeltünk.

Sajnos kiderült hogy HPV-m van, nem tudom mit csináljak mondjam el neki most vagy ha közvetlen odakerülne a sor, akkor mondjam csak hogy nekem most nem szabad.

Én komoly kapcsolatot szeretnék vele.

Jól bírom szex nélkül, de kérdés hogy ő mit szólna ehhez, vagy egyáltalán nem is akarna látni sem, nem tudom hogyan viszonyulnak az emberek ehhez...



2017. jan. 6. 16:53
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

azt nem írtam le hogy alacsony kockázatú, tán lehet ez ellen kapnak oltást is a lányok

én 24 vagyok ő pedig 20

2017. jan. 6. 16:54
 2/19 anonim ***** válasza:
55%

Hát ha ez kezelhető, és ő rendszeresen eljárna kezelésre, akkor nekem nem lenne baj. És mielőtt lehurrogtok, hogy fenét, a párommal is úgy jöttem össze, hogy egészségügyi problémája volt, bár az nem fertőző egyáltalán, de emiatt nem lehetett szexelni kb két hónapig. Három éve együtt vagyunk.

Ha valaki fontos neked, akkor szerintem egyszer képes vagy rá várni ennyit.

2017. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

HPV-ről gyorsan: egyetlen faja van, amiről eddig kimutatták, hogy rákot okoz. Ez ellen oltanak, ma már ingyenes a védőoltás ellene, azt hiszem talán 11 éves korban adják (bár a 11-ben nem vagyok biztos). Szóval: ez most lett bevezetve, azaz ha a leányzó nem adatta be magának több tízezerért korábban, akkor valószínűleg nincs beoltatva (és kevesen pengettek ki ennyit érte).

Továbbá: sajnos ez egy olyan vírus, ami gyorsan "változik", ezért van az, hogy akik beoltatták magukat azok is lehetnek rákosabb pár évtized múlva, csak egy másik szerotípustól.


Megkérdezném, hogy hol tartasz a kezelésében... De nem, akkor se lennék képes lefeküdni veled, ha ezt tudom, sajnálom. Így kapcsolat se lenne.

2017. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
de áttették másik kategóriába, most átfogalmaztam, hogy ne tegyék át az egészségügyibe, és nem nem unom, ez a dolog foglalkoztat azóta mióta kiderült, lehet hogy te unnád, de nekem igen is sokat számít ez a dolog és szeretnék meggyógyulni, ha zavar akkor görgess tovább :)
2017. jan. 6. 17:04
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Viszont halovány emlékeim szerint tegnap még nem akartad kezeltetni magad mert drága (?) és arról sem volt fogalmad milyen fajta egyáltalán
2017. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

rosszak a halovány emlékeid, egy azt írtam nem tudom melyik kezelést válasszam, ma hívtam fel egy magándokit hogy nézze meg ő is

kettő tudtam hogy milyen típusú, csak nem fejből most néztem meg a papíron 6 és 11, azért nem írtam ki mert részlet kérdés

és nem is az a kérdés, hogy szexelne e velem, mert nem kockáztatnám meg az egészségét, hanem hogy kibírná e még hónapokig vagy kitudja meddig...

2017. jan. 6. 17:13
 7/19 anonim ***** válasza:
16%
a HPV az embreek 80%-ban benne van,ezt nem mondták????
2017. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
Lehet a csaj is hpv-s csak nem tudja. Noknel ha nemi hpv, akkor nincs tunete. Ha a csaj nem jar el rendszeresen rakszuresre, akkor o is lehet fertozott. Ezt azert irom mert ha elmondod es meggyogyulsz, megvar es utana ujra kijon rajtad, akkor te leszel a hibas a szemeben. Ez csak ugy eszembe jutott.
2017. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
de rajtam kijött egy szemölcs is
2017. jan. 6. 18:06
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Rajtad igen de a noknek legtobbszor a mehnyakon van a hpv ami ugye nem latszik.
2017. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!