Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem? Miért félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért félek az ellenkező nemtől és a kapcsolatoktól?

Figyelt kérdés

25 éves leszek lassan, és meg nem volt hosszútávú kapcsolatom, se szexuális kapcsolatom. Kívülről olyan, mintha aszexuális lennek, belülről meg olyan, mintha egy vulkán fortyogna bennem, mert vadul fantáziálok és önkielégítek óvodáskorom óta. De emellett valahogy nem jön össze semmi. Olyan, mintha az utolsó pillanatban mindig meghátrálnék, egyszerűen mintha félnék a női nemtől. Mindig az jut eszembe, hogy mivel tud az illető ártani nekem, hogy majd az adott lány biztos megszégyenit, vagy zsarol, vagy valamilyen más módon fölém kerekedik, ha egyszer majd nem lesznek titkaink egymas előtt. Igaz, gyerek- és kamaszkoromban nem egyszer volt megalázó élményben részem csajokkal (meg fiúkkal is), mert mindig kisnövésű voltam (12 éves koromban készült fotón 7-8 évesnek nézek ki), naná, hogy a kutyának se kellettem egész kamaszkoromban. Öltözködni, menőnek lenni sose tanultam meg.


Ennek ellenere lett volna sok alkalmam lefeküdni lánnyal, de a fent említett okok miatt mindig féltem. Valahogy sose éreztem magam férfiasnak. Hülyén hangzik, de nem annyira tudom elképzelni magam egy lány mellett (pl. hogy higyan védeném meg). De ugyanakkor meleg sem vagyok, mert mindig a csajok tetszettek, bar maga a közösülés gondolata valaiért félelmetes számomra. Újabban elgondolkozom azon, milyen lenne pl. orális szex egy fiatalabb, lányos fiúval, de ez egy új fejlemény, ami talán a túlzott kielégületlenségem miatt van.


Szerintetek mi vagyok és mi a baj velem?


2017. ápr. 27. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Lett volna sok alkalmad lefeküdni lánnyal??? Ezek szerint jól nézel ki, és adódnak a lehetőségek és te még ezt is elcseszed... Ember nekem mély piros ronda hegekkel teli kocafejem van és így van barátnőm, aki nagyon szép, ha nem érzed magad férfiasnak menj el kondiba meg küzdősportra.
2017. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jól mondja az egyes.

Menj el verekedni tanulni, az edzés majd dob a tesztoszteron szinteden.


Nekem mikor nagyon tetszett lány, és úgy éreztem nem tudom majd megvédeni, akkor elmentem kung fut tanulni.


kis nyikhaj gyerek vagyok, de már 3-4 éve járok edzésre és úgy vagyok vele, hogy bárkit szétkapok, ha kell.

2017. ápr. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!