Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok sérült ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok sérült ember?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy nem ítélem el az egyéjszakás kalandot, nem zavar, én magam értelmetlennek tartom és nem mentem/mennék bele soha, de megértem, hogy van ilyen.


Viszont megfigyeltem, hogy emögött nagyon gyakran több van egyszerű "szórakozásnál". Sok emberrel beszélgettem erről, kicsit függőség feelingje van az egésznek és úgy meséltek róla, mintha félnének leállni róla, mert az vagy egyedülléttel, vagy elköteleződéssel jár.


Most a dehumanizációba ne menjünk bele, tény, hogy sokan eszközként kezelik a partnert, de ha benne van ő is, nincs ezzel alapvetően baj, legalábbis nem az én dolgom, hogy ki mit csinál a magánéletben. Csak a jelenség túlfeszít egy határt és nem tudom szebben megfogalmazni a kérdést:


Miért van az, hogy lelkileg gyenge(!) emberek valós, belső megoldások helyett azzal tetőzik a sebzettségüket, hogy nemtől függetlenül kvázi kétségbeesetten átváltanak olcsó k_rva üzemmódba a huszas éveik elején?


Mert hogy ez nem az élvezetről szól nagyrészt, az már biztos.


20L


2017. ápr. 28. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

a szexuális vágyaikat kiélik, csillapítják


24F

2017. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Azt lehet kapcsolatban is. Egyszerűen rossz látni, hogy olykor baromi értelmes, szimpatikus és általában vonzó emberek kijelentik, hogy ők nem akarnak komoly kapcsolatról hallani sem. Miért?


Oké, ha valaki vonzó és sokan próbálkoznak nála, én is találnék kapásból 10 embert ma estére. Más értékrenddel bele is mennék talán. De kizárólag erre menni... Nonszensz elhatározás. És nagyon sokan vannak úgy, hogy vagy ez, vagy hagyj békén.

2017. ápr. 28. 14:15
 3/17 anonim ***** válasza:
7%

Olyan értelmesen fogalmazol, hogy szívesen megismerkednék veled!


21/F

2017. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Írtam egy privátot és kérdeztem, hogy akarsz e róla beszélni? :) Amúgy 29/F.
2017. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#2:

én a komoly kapcsolatok híve voltam/vagyok, az egy éjszakásokba azok mennek bele akik nem így látják a dolgokat, mint mi...ők meg sokszor a mi álláspontunkat nem értik, hogy miért akarunk elköteleződni, monogám kapcsolatban élni :)


24F

2017. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem jól teszik, ha nem éli ki magát az ember fiatalon, akkor később, mikor már komoly kapcsolata van, esetleg már vannak gyerekek is előjöhet belőle a vágy más iránt.. ami ugyebár nem túl jó dolog. Haverom volt barátnője is ezzel az ürüggyel szakított.. és én is úgy érzem, hogy nincs még szükségem komoly kapcsolatra, kiszeretném élni magam először is.


24/F

2017. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én majdnem 15 éven át kerestem komoly kapcsolatot, inkább kevesebb mint több sikerrel. Addig nem volt egyéjszakásom sem. Mostanra feladtam a keresést, azóta volt csak egy-két egyéjszakásom. Minek strapáljam magam, ha úgy érzem, esélytelen olyat találni, akivel kölcsönösen megfelelünk egymás igényeinek?
2017. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"ha nem éli ki magát az ember fiatalon, akkor később, mikor már komoly kapcsolata van, esetleg már vannak gyerekek is előjöhet belőle a vágy más iránt"


Ezt sokan mondják, de sztem hülyeség. Ez ettől függetlenül is kijöhet, ki is jön később is. Csak nem mindegy, h vki tudja-e kezelni vagy sem.

2017. ápr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Valóban független. Van, aki tényleg nem tud a fenekén ülni 30 fölött sem.:) Illetve egy rossz kapcsolat, gyenge szexuális élettel is kihozhatja. Nekem is jósoltak már mindent, hasonlóan az "egyetemistaként majd te is vedelsz mint az állat" tippekhez, ezen is csak nevetni tudok. :)


Van egy ismerősöm, aki konkrétan egy egész elméletet épített fel arra, hogy miért zsákutca biológiailag a monogámia és hogy mindenki csak a társadalom miatt nem fekszik le akárkivel, akivel lehetne és szeretne. Félig tudományos szemmel nekem azért kicsit megdöbbentő, hogy emberek mekkora mértékű önigazolást és téveszméket képesek felhúzni indokláskémt arra, hogy csapongani miért teljesen normális, mitöbb, követendő.

2017. ápr. 28. 14:47
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Én is ismertem egy nagyon értelmes, okos, művelt lányt, aki valószínűleg még túl fiatal volt ahhoz, hogy tudja mit akarjon, mi lenne jó neki. Ezért voltak pár alkalmas szexjelenetei valódi érzelmek nélkül, ami szerintem nem baj.

Sokan nem félnek elköteleződni, hanem egyszerűen szarnak az egészbe, és élik az életüket. Kihasználják a lehetőségeket. Mindez addig folytatódik, amíg nem találkoznak valakivel, akibe szerelmesek lesznek, és végül csak őt akarják.

Ettől senki sem lesz ribi.

A szexuális kultúra, szex igénye hozzá tartozik a személyiséghez. Lehet dugni diszkréten is, minden héten mással, ha valakinek erre van igénye... Te azért nem érted , mert más a személyiséged.

2017. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!