Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet egy érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy érzelmileg sérült ember?

Figyelt kérdés

19 éves koromba lettem fülig szerelmes előszőr egy fiúba, vele vesztett el csodálatos pillanatokat éltünk át egy darabig mignem gondolt egyet és magyarázat nélkül megszakitott vel minden kapcsolatot.

Nagyon magam alatt voltam jött egy másik srác aki nyomult rám persze nem érdekelt egyszer valahogy mégis megtörtént lefeküdtünk. Beleszerettrm pedig azt hittem sose fogok senkit szeretni. Három évig barátság extrákkal kapcsolatban voltunk mára már csak a szex de már az semegy. Rosszul érzrm magam, ugy érzem teljesen tönkretette a lelki világom ahogyan játszadozott ő is csak velem. A mai napig nem tudok tőle elszakadni, nem birom hallgatni ahogy más lányokról beszél teljesen kivagyok. Próbáltam mással lenni hátha elfelejteti velem de nem sikerült felednem.

Úgy érzem teljes lelki csőd vagyok, és még a szexet sem tudom kicsit se élvezni ezzel a pasival, se mással.

Mit tehetnék? L/22


2016. aug. 31. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Na ezt magyarázd már el kérlek, hogy ha nem érdekelt, hogy a fenébe jutottatok el a szobáig?

Totális paradoxon.


A szex már nem megy és nem is jó, de nem tudsz tőle elszakadni. Ja, értelek, tehát nem érdekelt, valahogy mégis kikötöttél vele az ágyban, igazi velős párkapcsolat sosem volt csak szex, de ez az egy dolog is már rossz, de az fáj, hogy csak játszadozott veled 3 évig, amit nyilván 3 évig nem vettél észre vagy voltál annyira naiv, hogy azt hidd, két év után majd hirtelen komoly fordulatot vesz a dolog.

Emiatt meg most 22 évesen lelki csőd vagy.


Úgy gondolom, lassíts egy kicsit és ahelyett, hogy pótlékkapcsolatokat keresel, pár hónapig nyugizzál, otthon maszturbálj, barátnőzzél, tanulj, dolgozz, aztán próbálkozz, lehetőleg új emberrel, szummázva az eddigi tapasztalataidat, ne éld bele magadat semmibe.

2016. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szergej55 ***** válasza:
Dolgozd fel, amit fel kell, ne másnak árts pluszban azzal, hogy csak pótléknak tartod. Ilyet nem csinálunk, komolyan meg lehet bántani vele akárkit.
2016. aug. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ettől még nem vagyok érzelmileg sérült... Erről szól az élet.

Ajánlom ezt a videót:

[link]

2016. aug. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Belementél a barátság extrákkal kapcsolatban így nem mondhatod azt csak játszadozott veled, viszont nem értem ha már kezdtél többet érezni miért nem közölted vele, és ha látod nem vevő rá miért nem léptél vissza, hogy ne sérülj tovább.

Saját magadnak okoztad a fájdalmat, mert egy olyan játékba mentél bele amit te komolyan vettél.

Azért nem élvezed a szexet vele, mert a te részedről ottvannak az érzelmek de tudod hogy az őrészéről nem, és így nem tudod elengedni magad. Mondd meg neki az igazat és haggy neki időt, ha az őrészéről esélytelen lépj tovább ennyit tudsz tenni, így nem fogod magad kihasználva érezni. Mindenre van megoldás, cselekdj logikusan, ne pedig egyből lelkisérültnek állítsd be magad.

2016. szept. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!