Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos ha 30 évesen azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha 30 évesen azért nem akarok barátnőt, mert kisebbségi komplexusom van abból kiindulva, hogy csak 165 körül keresek, nem tudok jól főzni (pár dolgot), nem vagyok ezermester, sem szuper szociális (sok barát) férfi? Más rendben van . Talán.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 22:26
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nincs kézügyességem.
2017. ápr. 28. 22:50
 12/26 anonim ***** válasza:
72%

Legyél olyan gerinctelen mint apám


"Azért neem főzök, mert akkor rákapnátok és nem ennétek meg anyátok főztjét" (???)


"Azért nem keresek többet, mert nem érdemlitek meg" (???!!!)


"Azért nincsenek barátaim, mert nem tudnak felnőni hozzám" (Na jó, ezt nem mondta, saját véleménye szerint sok barátja volt, bár inkább csak azokat az embereket hívta így akiket kihasznált...)


"ÉÉÉÉÉÉÉN...HÖÖÖ...JÓÓÓÓÓÓÓL...HÖÖÖÖ...SZERELEK!!!" (és ha olyanja volt meg is ütött, ha leszóltad a "szereléseit").


Remélem visszaakapja még ezt az élettől.

2017. ápr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
:D Utolsó. Frankó édesapád van. Én nem vagyok ennyire jó fej, vagy egoista, esetleg mindkettő, mint ő.
2017. ápr. 28. 22:52
 14/26 anonim ***** válasza:
34%

#13


Vagyis nem vagy ennyire bunkó, rosszindulatú, arrogáns és alkoholista. Örülj neki. Én nagyon utálom, külön szintet képvisel az általam utált emberek listáján. Igaz azon is van már 56 fő ("híreségekkel" együtt 98). De az ő első helyét sosem fenyegette veszély.

2017. ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

#10

"A kérdező mondjuk 100%, hogy csak rinyál, de én a próbálkozásaim ellenére sem tudok "barkácsmester" lenni, de el tudom kezdeni, de sokszor katasztrófa az eredmény."


Jó, ha nem teljesen csak átvitt értelemben vagy "béna", akkor azért az érthető.

De mondok valamit! Én se vagyok valami hű de ügyes - elég merevek az ujjaim - és mégis... kábé az egyetlen dolog, amivel el szoktam nyalni, az a gipszelés. A festő haverek (profi szobafestők) pikpakk kikenik a fángli gipszet úgy, hogy olyan vékony rétegben kenik fel, hogy csiszolni sem kell utána! Nekem meg vagy keresnem kell jó nagy repedéseket, vagy beleköt a fele. :)

Ezért dolgozom glettel.

Szóval a lényeg az, hogy azért megcsinálom a dolgokat, legfeljebb lassabban, mint a profik. Ámde mivel csak magamnak szerelek/dolgozok, így egyrészt a kutya sem hajt, másrészt sokkal gondosabb vagyok (sokszor jobb minőségű munkát is végzek), mint a környékbeli kontárok.

De mint mondom: jóval lassabban.


Szóval nem kell mesternek lenni, elég ha elfogadható szinten megoldod a dolgokat. Működjenek, esetleg legyenek szépek, ilyesmi... a tökéletességre meg úgyis ott vannak a vérprofik.

2017. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Juteszembe!


Van egy e-book! Az a címe, hogy Mindentudó barkácskönyv.

Abban elég pöpecül le van írva a házfelújítás összes eleme. Valami 375Mb (15 db pdf-állomány).


Ami abban nincs benne, az már tényleg a szakemberek dolga. De ami bennevan....

2017. ápr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Én szeretnék barátnőt!De ronda vagyok,és bem kellek senkinek,ismerkedésben elég béna vagyok!

Neto 100 at keresek

Főzni én se tudok,inkább eszek szendot azt még én is meg tudom csinállni.Barkácsolásba jó vagyok!Mindent össze vetve elég szerencsétlen vagyoK!

2017. ápr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Uccsó.


Ha egy szendvicset meg tudsz csinálni, akkor pl. a palacsinta is megy.

(Az amerikai verziót szoktam sütni, mert nincs palacsintás serpenyőm, a palacsintát pedig igenis dobálni kell, mert az k.jó "buli" :) )

Érdemes kipróbálnia bárkinek!

2017. ápr. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

#17


mit jelent az, hogy ronda vagy? a szépség relatív, kinek mi a szép és kinek mi a csúnya! amire te azt mondod, hogy csúnya, lehet, hogy másnak meg szép.


hogyan csajozol? változtattál stratégiát, ha láttad, hogy a jelenlegivel nem érsz semmit?


főzés? senki sem úgy születik, hogy tud, azt tanulni kell!

meg akarsz egyáltalán tanulni főzni? vagy csak rinyálsz?

(anyukám most februárban halt meg 56 évesen daganatban, 12 évig küzdött vele, apukám semmit nem értett a főzéshez, max megfőzte a virslit és csinált tojásrántottát, de ennyi. most pedig? beírta a youtube-ra a kajákat, és onnan főz! ennyi!!!)


nem a kifogásokat kell keresni, hanem tenni és cselekedni, küzdeni és menni előre!

2017. ápr. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Annyira szánalmasak, ezek a kérdések, hogy "jaj, xy a fizum, ezért nem csajozhatok" ez csak beképzelt kifogás, kõzben meg a valóság inkább az, hogy ronda, beszari vagy
2017. ápr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!