Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a blog bejegyzésről, igaz lenne?

Figyelt kérdés
[link]
2017. ápr. 29. 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy szemét címe van, mert nem ez a cikk tartalma. Hanem az, hogy személyesrn ismerkedjen akinek nem előnyös a külseje. És ez szerintem igaz.


Én senkit nem ismerek akinek online társkeresőről lett párja. Olyat viszont többet is akik online ismerték meg egymást.

2017. ápr. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A teltebbeknek sem kell feltétlen személyesen ismerkedni, egyszerűen csak nyílt lapokkal kell játszani társkeresőn is és nem szépíteni, ha valakinek nem tökéletes az alakja. Mindenféle testalkatom volt (anorexiával is kezeltek, utána nagyon meghíztam, most sportolok és a nőiesen izmos alkathoz közelítek) nekem elhiheted, hogy minden alkattal lehet neked tetsző párt találni bárhol. :) Persze, mindig lesz egy nagyobb réteg által elfogadott ideál, ami most akárhogy nézzük, nem a teltebbek felé tendál (de nem is a kifejezetten vékonyak felé, mint pár éve) viszont úgy gondolom, hogy nem a "divat" feltétlenül a mérvadó, ha az ember párt választ.

Nekem sem az az ideálom, ami a mai férfiideál, mert nekem egyszerűen másképp állítódtak be a dolgok, mást tartok kifejezetten vonzónak, ennek ellenére széles skálán mozog, hogy milyen külső tetszik, pláne, hogy van fontosabb számomra ennél. :) És férfiak között is vannak, akik elfogadják, mitöbb, kifejezetten tetszik nekik, ha egy nőn van egy kis fölösleg. Vagy akár sok is. Sosem lesz általános igazság. Emberek vannak és mindannyian másak vagyunk. A divat és a kor "eszméje" hathat, de teljesen nem formál át mindenkit.

2017. ápr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!