Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Őszintén ti mit gondoltok a...

Henike00 kérdése:

Őszintén ti mit gondoltok a legfrissebb bejegyzésről? Járt már valaki így? Nem tudom, hogy elkezdjem-e olvasni, ha a sorozat nem tetszett.

Figyelt kérdés
[link]

2017. ápr. 9. 22:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah,emigy a Trónok harcáról van szó :)
2017. ápr. 9. 22:57
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem meglepő.A legtöbb adaptációban (pl. Harry Poter,Tűz és jég dala aka Trónok harca,Percy Jackson stb) sokkal jobb,élvezhetőbb az eredeti mű, a könyv.

Ritka az olyan ahol máshogy van (pl Gyűrűk ura,Narnia)

2017. ápr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) sztm akkor belefogok. Csak félve amikor már láttam részleteket, epizódokat és nem tudom, hogy befolyásolja-e az élvezhetőségét.
2017. ápr. 11. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Nem olvastam el a linken lévő szöveget, de gondolom nagyvonalakban a könyv vs sorozatról lehet szó a kommentek alapján.

Én talán a 3. évad alatt kezdtem el olvasni a könyveket, de egyértelműen jobbak. A sorozat nagy mértékben eltér a könyvektől. A sorozatból nagyon sok dolgot kihagynak, lerövidítenek, leegyszerűsítenek, szerepeket vonnak össze, sztem a könyvbeli karakterek kevesebb, mint 5%-a lehet benne a sorozatban, kihagyták szinte az összes próféciát és látomást, régi történeteket stb.

Olyan hasonlattal lehet élni erre vonatkozóan, hogy ha a mű egy jéghegy, akkor a sorozat csak a kicsi csúcsa.

2017. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Más élményt nyújt, mint a sorozat. Kezd el olvasni, adj neki egy esélyt, az első pár fejezet után úgy is látni fogod, hogy megéri-e vagy sem.
2017. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!