Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megirnatok a kalandjaitokat/sz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megirnatok a kalandjaitokat/szexualis eleteteket egy regenyben?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy a kalandok a fiatalabb, vagy egyedulalo kent eltetek at, vagy ha hazassagban vagytok akkor az ottani kalandjaitokat ( egymassal extrem helyen, szituban, vagy egy szeretovel valo viszonyt). Azert irtam regenyt/konyvet, a blog helyett, mert a konyvben biztositott jobban az anonimitas, amellett, hogy oszintebben, reszletesebben leirhatjatok a sztrorikat, mert azt csak az fogja elolvasni, aki megvette a konyvet, es kicsi a valoszinusege, hogy az ember magara ismerjen, ellenben egy blog on, konnyen fenyderulhet az emberre, meg az ingyenes, barki lathatja, en speciel, ott nem irnek le mindent, reszletesen, a korulmenyrol, a helyrol...

2016. jan. 26. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem. Egyrészt mert nagyobb botrány (és nagyobb siker) lenne, mint a Szürke 50 árnyalata.

Másrészt azért az ismerősök pont szokták tudni, ki melyik regényt írta, még akkor is, ha álnevet használ. És sokakat érintene kínosan, ha mindenki megtudna róla ezt-azt.


Az sem elhanyagolható szempont, hogy a férjem konkrétan agyoncsapna.

2016. jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ertem. Vagyis azt akarod mondani, hogy az ismerettsegi korodbol is volt ugy, hogy engedtel a csabulasnak? Rendszeres kapcsolataid voltak, vagy alkalomadtan, ha ugyhozta a lepes?
2016. jan. 26. 11:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze, ha kifizeti valaki a kiadatását ;)

De nem valami elcsépelt szexkönyvet írnék, vagy ponyvaregényt.Kitalált történetbe csempészném a saját élményeim,"kitalált" személyekkel (én tudnám, melyik szereplő kit takar a valóságból és az illető magára ismerhetne, de más nem tudná meg, ki az a valóságban), illetve megváltoztatott nevekkel.

A történet már régóta meg is van nagyjából a fejemben.Csak legyen rá egy kis potya anyagi keretem.

2016. jan. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na en is ilyesmire gondoltm 3as. En is dolgozom rjta anyway!:D
2016. jan. 26. 11:59
 5/10 anonim válasza:

Az enyémet már megírták,csak annyi eltéréssel,hogy apám 12 éves koromban lelépet,és én nem a forradalom miatt mentem Kanadába,hanem a pénz miatt Londonba.


[link]

2016. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még csak 8 nővel voltam az életben, úgyhogy ebből maximum 1-2 fejezet jönne ki egyelőre.


22/F

2016. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megírnám, többször is nekirugaszkodtam, de nem haladok vele. Pár éve jegeltem is, pedig újabb sztorik is jöttek. De csak magamnak írnám, sok minden történt velem, számomra kalandos dolgok, de azt hiszem, semmi olyan extra, ami másokat is érdekelne.
2016. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7es ki tudja ossz meg velunk itt egy ilyen szerinted nem erdekes kalandot! Szerintem ne becsuld le azt amit elertel, meg igy latattlanba se!
2016. jan. 26. 19:20
 9/10 ducsik válasza:

Nállam más a helyzet. Több 100 nővel volt kapcsolatom,álltalában futó,de tartósabb kalandok.Több párral,közös hosszú,és alkalmi szex.Szexpartik,stb.

Ez egy nagyon vastag könyvbe talán elfér. 55F.

2016. jan. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én írok regényeket szabad időmben. Kalandom is, partnerem is volt elég, mégsem vetemednék ilyesmire. A szexuális élet olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a máséra.
2016. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!