Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mit szóltok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szóltok, ha egy lány kezdeményez az ismerkedős appokon, pl Tinder?

Figyelt kérdés

Tudom mindegyik srác azt mondja, hogy ő nagyon örül ha egy lány kezdeményez, akár élőben is, nem csak Tinderen. Sajnos engem viszont nemrég ért egy elég negatív élmény ezzel kapcsolatban, és megfogadtam, hogy soha többet nem fogok. DE! Van egy srác, akit "kinéztem" magamnak, jól néz ki meg szimpatikus, szívesen megismerném. Feldobta őt a Tinder, én persze jobbra húztam, azonnal párba is rakott minket, ezek szerint nyilván ő is jobbra húzott. Nagyon megörültem, de mint a Tinderes srácok nagy része ő sem írt...ez tegnap este volt. Nagyon gondolkozok rajta, hogy írjak én neki, csak mégis olyan rossz érzésem van, hogy most én kezdeményezzek, aztán mit írnék neki?

(Ezelőtt pár nappal amúgy bekedvelte Instán 1-2 képem, pedig nem is követ, csak én őt.)

Nem király kisasszonynak érzem magam, mielőtt azt hinnétek, hanem csak félek én megtenni az első lépést, ennyi. Szóval

20/L



2017. ápr. 29. 18:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha match van, akkor mit veszítenél? Írj neki bátran, nem valószínű, hogy megsértődik.
2017. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem instàn likeold vissza
2017. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A legrosszabb ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy valaki kamuprofilról trollkodik. Valószínűleg nem válaszolnék, nem reagálnék rá semmit. Alapból amúgy sem bízok az internetes platformokon való ismerkedésben.
2017. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Hű micsoda ajánlatok..:D én inkább passzolnám :D
2017. ápr. 29. 18:34
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos engem viszont nemrég ért egy elég negatív élmény ezzel kapcsolatban, és megfogadtam, hogy soha többet nem fogok."


A másik félnek ugyanannyi joga van ezt mondani :)

Amúgy hajrá, 2017 van.

2017. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Persze igazad van, tudom :/


Egyébként üzenem annak a "kedves" válaszolónak, aki már kitörölte a kommentjét, hogy nem kérek privát leveleket arról, hogy miket művelne velem...köszönöm...

2017. ápr. 29. 18:38
 7/29 A kérdező kommentje:
Sőt, senkitől sem szeretnék ilyen leveleket..mégis miből gondolja bárki is, hogy árusítom magam? Vicc
2017. ápr. 29. 18:40
 8/29 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nyugodtan írj rá Tinderen. Úgyis én jelentkezem helyette. :-D
2017. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeményezni?

Mint például a "szia mizu" , aztán jönnek az egyszavas válaszok ékezetek, írásjelek nélkül. Ilyenféle kezdeményezésre gondolsz?

Amikor fent voltam a tinderen, lett vagy tíz párom. Egyik sem írt semmit. Amikor pedig én próbáltam kommunikálni, láttam, hogy csak unatkozó ribik. Le se szartak...

2017. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Még semmi konkrétat nem találtam ki, csak a véleményekre vagyok kíváncsi, ennyi... :)
2017. ápr. 29. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!