Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zárkózott, távolságtartóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózott, távolságtartóbb srácként hogy tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szeretnék barátnőt,de nagyon távolságtartó vagyok,nem vagyok önbizalom hiányos,ilyen vagyok,pl ha haverokkal vagyok,és lányok oda jönnek hozzánk nagyon feszélyezve érzem magam,és én onnantól kezdve csöndbe vagyok vagy haza megyek,nem tudom miért vagyok ilyen távolságtartó.
2017. ápr. 29. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Tanulsz vagy dolgozol? Esetleg mindkettő?
2017. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mitől félsz? mindennek oka van!!! annak is, hogy te távolságtartó vagy. mi történt a múltban? megbántottak?


lehet ezen változtatni, ha akarsz. légy nyitott az emberekre, ne akarj begubózni.

persze nem kell azonnal mindenkinek megnyílni, csak annak, aki érdemes rá. tudd kontrollálni azt, hogy kinek és mikor vagy távolságtartó és kinek nyílsz meg.

2017. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mintha engem írtál volna le :D
2017. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
még tanulók ez az utolsó évem,nem tudom mi történhetett volna a múltba sose bántottak,a lányok se.
2017. ápr. 29. 22:28
 5/6 anonim ***** válasza:

#5


te mindenhova ezt a szöveget írod?

2017. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgyh ogy tököket növesztesz és odamész a nőkhöz, és leanyagcserézed ha elutasítanak.
2017. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!