Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tud egy introvertált személy ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tudom, velem van baj, de nekem ez nem igazán akar menni. Ha csinálok valamit, akkor azt céltudatosan csinálom, tehát teljesen arra figyelek. Értem ezalatt, hogy egyetemre tanulni, munkahelyre dolgozni, edzőterembe meg edzeni megyek. Ha ezek közben még utaznom is kell, akkor azt is céltudatosan teszem... Ezek közben nem igazán tudok (vagy nem akarok?) ismerkedni, pedig jó lenne. Szórakozóhelyeken nem hiszem, hogy lenne olyan hölgy, akit szeretnék megismerni, magam sem vagyok olyan helyekre való, szóval elég tanácstalan vagyok. Gondolom az én hozzáállásom nem jó, de ezen nem olyan könnyű változtatni. Esetleg valami ötlet?
2017. ápr. 29. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy elég közhelyes, de mindenképp kezdj el online ismerkedni valamilyen társkereső oldalon :) Szerintem kicsit könnyebben megy a csevegés (magamból ki indulva) ha pedig szimpatikusok vagytok egymásnak akkor a találka sokkal könyebb lesz mint egy szórakozó helyen ismerkedni.:)
2017. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy introvertált személyiségnek a netes ismerkedés még rosszabb tud lenni.


Persze, papíron könnyebb ott ismerkedni, de ha férfi, akkor nem fognak ráírni ezren, sokkal inkább el fog tűnni a sok nagy dumás társkereső által generált fehérzajban, és még inkább magába fog fordulni.


Inkább az életben kell megpróbálni valami olyan helyet keresni, ahova első sorban nem ismerkedni mész, és koedukált a társaság (valami hobbihoz kapcsolódó klub, sportegyesület közös edzéssel, kirándulások, stb)

2017. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Ne társkeresőzz. Járj az utcán nyitott szemmel. Az edzőteremben, a villamoson is, bárhol nézz meg élányokat akik tetszenek. Előbb-utóbb lesz aki visszamosolyog. na akkor hajrá:)
2017. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pesti vagy?
2017. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz, mert az introvertáltak ugye szeretik a magányos tevékenységeket és magukban elmélkedni. Két tippem lenne, az egyik az online világ (fórumok, játékszerverek is akár, bár ott mindenféle ember van, csoportok, társkereső -az introvertáltak jobbak írásban, mint szóban, emiatt szeretik így kifejezni magukat, általában aki sokat ír és mély témákról szeret diskurálni, az "i-gyanús" :P ), illetve futópálya vagy valami hasonló hely. A futás is olyan sport, ami végső soron az egyedüllétről szól, az ember csak magára figyel közben, ha jól végzi. És szigorúan csak a már nyújtó emberek között, nem közben, azért én is harapnék, bár én határeset vagyok, nem tipikusan introvertált, régebben inkább abba a kategóriába estem.:)


Könyvtárat, múzeumot, színházat és társait azért nem ajánlom, mert ahogy írtad is, oda az ember céllal megy és egy i-nek (de másnak is) nagyon zavaró lehet, ha valaki megzavarja kikerülhetetlenül a magára szánt időben. Szórakozóhely kizárt, ha mennek is ilyen helyre, a saját barátaik miatt. A tömegközlekedést szokták mondani, de azért egy nagyon introvertáltnak egy szemezés is belegázolás a privát szférába, nem tanácsos. :) Sok sikert!

2017. ápr. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudnam ajanlani a tai chi-t sportnak. Ez valojaban kungfu, az edzesek alatt magadban vagy, bar masok is korul vesznek. Nagyon sok introveralt ferfi van az edzeseken. Edzes elott es utan mindig haverkodunk, ilyenkor altalaban kinyilnak. Tobb a lany, mint a ferfi. Ha pesti vagz, ajanlom meg a MUSZI-t a Blaha Lujza teren, hetente egyszer van tarsasjatek kor, barki bekapcsolodhat, ha akar haverkodik, ha nem akar, nem,de attol meg reszese a jateknak. Egy negyven eves intro ismerosom jar oda, azt mondja, hogy nagyon szuper. Vannak lehetosegek es alkalmak, tobb is, mint gondolnad, csak meg kell talalni.
2017. ápr. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!