Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 42 éves férfiként esélytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 éves férfiként esélytelen lennék a társkeresőkön a 30 év alatti nőknél?

Figyelt kérdés
Regisztráltam egy társkeresőre, előfizetésem még nincs, mert előtte nézegetek, úgyhogy én nem tudok nőre ráírni. A nők tudnak és csak 30-40 feletti nők találnak meg... Esélytelen szerintetek, hogy rámakadjon egy maximum 28 éves?
2017. ápr. 30. 08:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem társkeresőn nincs sok esélyed, viszont a való életben nagyon is lenne. Egy 20 évvel fiatalabbat is lazán felszedhetnél. Miért nem az életben nyomulsz? Hagyd a túróba a társkeresőt. A nőknek találták ki, nekünk csak vesszőfutás...
2017. ápr. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok pénzed van, akkor simán van esélyed.
2017. ápr. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha fizikálisan (jól nézel ki), érzelmileg (nem nullázott le az előző asszony) és anyagilag (nem kell gyerektartást csengetned) a topon vagy, simán.


Ellenkező esetben ne nevettesd ki magad... Keress korban (fizikálisan, egzisztenciálisan) hozzád illőt, 35 felettit.

2017. ápr. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Én éppen 28 vagyok a párom meg 41. Szóval szinte ugyanez a helyzet. Mi 4 éve vagyunk együtt, de ma is összejönnék vele :)

Viszont az igaz, hogy társkeresőn én sem valószínű, hogy összejöttem volna vele. Nem tudom, nekem az úgy teljesen más. A valóságban érzed azt, hogy milyen ember is az illető. Azt, hogy milyen a kisugárzása, stb. Egy velem egyidős vagy fiatalabb nőnél azért valóban hátrány lehet a kor. De ha megismer téged SZEMÉLYESEN, akkor teljesen el tud tűnni ez a fajta különbség. Én mondjuk nem vagyok elutasító ilyen téren, mivel volt nagyobb kor különbséggel barátom, de szerintem ez másnál is így van. Szóval ne társkeresőzz szerintem !

2017. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

A legtöbb 30 alatti csaj úgy állítja be a szűrőket, hogy 35 fölött ki se dobjon senkit.

Élőben se sokkal jobbak az esélyek. Nem tudsz versenyezni egy fitt 30 éves pasival, aki egzisztenciálisan már elért sokat, és családot akar.

2017. ápr. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
nem tudom mi a sz@rt akarsz 42 évesen 20on éves csajoktól. Rohadtul nem a te csoportod!
2017. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem 20 évesekre gondoltam, hanem olyan 25-28...
2017. ápr. 30. 10:48
 8/12 A kérdező kommentje:
szerintem az ideális
2017. ápr. 30. 10:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Jó külső, egzisztencia, jó duma, humor, intelligencia

Kb. ezeknek a tulajdonságoknak a birtokában van esélyed egy 25-28 éves nőnél. Továbbá ez a női korosztály gyereket akar. Te is akarsz?

A fentiek hiányában marad az álmodozás...

2017. ápr. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, ideális. Neked. Nekünk meg nem. 25N
2017. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!