Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aszexuálisként esélytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuálisként esélytelen valaha párt találni?

Figyelt kérdés

Nem zárkózom el teljesen a szextől, nem undorodom tőle, csak nem is érdekel. Magamtól sose jutna eszembe, de ha lenne barátom, a kedvéért mondjuk hetente egyszer megtenném. Persze az lenne a legjobb, ha ő is aszexuális lenne, de hát erre nem sok esély van. :(

Van esélyem, hogy így valaha párt találok? Vagy az egész életemet magányosan kell leélnem?


2017. ápr. 16. 16:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, lehet hülye kérdés, de még szűz vagy, vagy már nem?
2017. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kevés olyan férfi van, aki aszexuális lenne, avagy ha nem is, beérné 1 szexel egy héten...

Max olyan érné be, aki nehéz fizikai munkát végez, állandóan dolgozik és állandóan fáradt.

2017. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Inkább itt válaszolok a privátban feltett kérdésekre. Szóval nem tudom miért vagyok ilyen, így születtem szerintem. Sose ért semmilyen trauma, egyszerűen nem érdekel a szex. Nem undorodok egy tőle, csak közömbös nekem. 3 férfival jártam már, mindegyik kapcsolat a szex miatt ment tönkre. Az elsőnél azt hittem, hogy csak nem a megfelelő pasival vagyok és később mással jobb lesz, de nem lett. A másik két barátomnál már ezzel indítottam. Az elején megértőek voltak, de utána frusztrálta őket, hogy én nem élvezem a szexet igazából. Szerintem mind azt hitte, hogy majd ő megváltoztathat, de ez nem így működik. Sajnos. Tudom igazságtalan lenne a férfival szemben, de már gondoltam arra is, hogy nem árulom el az aszexualitásom. Nagyon vagyom már egy párra és később családra is.
2017. ápr. 16. 17:16
 4/27 A kérdező kommentje:
Inkább itt válaszolok a privátban feltett kérdésekre. Szóval nem tudom miért vagyok ilyen, így születtem szerintem. Sose ért semmilyen trauma, egyszerűen nem érdekel a szex. Nem undorodok egy tőle, csak közömbös nekem. 3 férfival jártam már, mindegyik kapcsolat a szex miatt ment tönkre. Az elsőnél azt hittem, hogy csak nem a megfelelő pasival vagyok és később mással jobb lesz, de nem lett. A másik két barátomnál már ezzel indítottam. Az elején megértőek voltak, de utána frusztrálta őket, hogy én nem élvezem a szexet igazából. Szerintem mind azt hitte, hogy majd ő megváltoztathat, de ez nem így működik. Sajnos. Tudom igazságtalan lenne a férfival szemben, de már gondoltam arra is, hogy nem árulom el az aszexualitásom. Nagyon vágyom már egy párra és később családra is.
2017. ápr. 16. 17:16
 5/27 anonim ***** válasza:
Miért lenne esélytelen?
2017. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kétszer küldtem el!
2017. ápr. 16. 17:17
 7/27 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy?


egyébként a válaszom nem. nem vagyok az a típus, aki a legyet is röptében naponta 5x, de azt gondolom, hogy a szexualitás, az intimitás fontos egy kapcsolatban.

2017. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok.
2017. ápr. 16. 17:19
 9/27 anonim ***** válasza:
35%

Hát sajnálom, hogy 25 éves nőt nem vonz a szex.. de mint mondtam, én se tudnék együtt lenni olyannal, aki 1x szexelne max 1 héten, de azt is csak kényszerből.

Azt én se tudnám élvezni, ha ő nem élvezné.

Szóval nálam itt elbukna az egész.

2017. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Akkor jobb lenne, ha nem mondanám el? Egyébként senki nem feltételezi rólam, amíg el nem mondom. Elég jól tudok flörtölni és élvezem is. Szóval a vonzódás megvan a férfiakkal, szeretek csókolózni, ölelkezni, csak a szexszel van vond.
2017. ápr. 16. 17:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!