Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit reagálnátok erre ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok erre ha egy fiú ilyet mondana ismerkedős fázis közben?

Figyelt kérdés
"A héten lefekszünk egymással." Holott mondtam neki, hogy ez nem túl korai és én még nem szeretném.
2017. ápr. 30. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Azt, hogy "Nem".
2017. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg hagynám a fenébe, ha ennyire nem tisztelt. A szexhez két ember beleegyezése kell. Ha az egyiké nincs meg, az nemi erőszaknak minősül.
2017. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Aztán, hogy fekszetek le ha te nem vagy ott/nem akarod ... ez csak ilyen nagyzolós duma ne aggódj, de viszont nagyon úgy néz ki a srác csak lukra játszik.
2017. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De először nem is így mondta, hanem azt mondta hogy úgy megdugnálak. Azt mondta hogy vele a fellegekben járnék.
2017. ápr. 30. 14:44
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy van még néhány normális pasi a világon inkább megyek és megkeresem őket... :)
2017. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Nem szoktam ilyen egy bites agyu "megdugnaaalak" tipusu sracokkal randizni.

Tobbet nem taliznek vele.

2017. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
A helyzet az, hogy erről nem ő egyedül dönt. Nem is az egy héttel lenne a baj, ha mind a ketten szeretnénk. Nem szeretem az ilyen önző, nagyképű pasikat, akik túl sokra vannak magukkal..
2017. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
:D Pff Hát kérlek, nagyon komoly pali lehet. Csak izélni akar veled csak arra hajt ez tuti.
2017. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Es kerdezo, te mit mondtal neki? Szerintem amugy egyertelmu h a valasz nem.
2017. ápr. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 aperitif ***** válasza:
100%

Nekem nem (csak) az egy héten belüli lefekvéssel van gondom, hanem az ilyen kijelentésekkel, hogy ő már az ismerkedési fázisban eldönti, hogy én mit fogok csinálni. Az ilyentől, ha addig bejött volna is, menekülnék, még akkor is, ha esetleg megfordult volna az én fejemben is a szex. Ma csak azt dönti el, hogy egy héten belül szexelünk, holnap mit? Anál, kikötözés, pisi-kaki, gangbang?

Aki nem tudja az érdeklődésemet, vágyamat annyira felkelteni, hogy én akarjak vele szexelni, azzal nem fekszem le. Hatalmi szóval ez nálam nem megy.

2017. ápr. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!