Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Ti erre hogyan reagalnat...

Fiuk! Ti erre hogyan reagalnatok? (ismerkedes fazis)?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy fiu, akinek nagyon tetszek, es szamomra sem kozombos.


Mar egy ideje kozeledik felem, be is vallotta erzeseit, es en is szeretnem ezt a kapcsolatot, DE van egy gondom...


Kialakult egy szajpeneszhez hasonlo "betegsegem" a nyelvemen (feher lepedek, ami elkaphato). A doki azt mondta, hogy ez beletelhet 4 akar 6 hetbe, amig teljesen eltunik a szervezetembol.


En szeretem ezt a fiut, nem szeretnem elvesziteni, vagy minden ok nelkul ellokni magamtol, ezert arra gondoltam, hogyha eljutnak arra a pontra, elmondanam neki hogy o sem kozombos szamomra, viszont van ez a "bajom" ezert nem csokolozhatunk egy ideig.


Fiuk, ti ezt hogy reagalnatok le?


2014. febr. 6. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg érdekled akkor nem lesz ebből gond. Pár hetet kibír az ember :) 24/F
2014. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy kedves barátom másfél évig várt egy lányra, hangsúlyozom úgy, hogy együtt voltunk, hogy nem feküdt le, mert a lánynak nőgyógyászati gondjai voltak. Semmi veszekedés, nagy türelem.

Nem muszáj csókkal indítani mindent. Ha cikinek érzed, akkor ne mond el neki, pusztán annyit hogy neked ehhez idő kell. De cserébe adj neki valamit, bújj hozzá, simogasd. Aztán ha rendbe jöttél, gondold el mekkora dicsőség lesz neki, amikor megcsókolod.

2014. febr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ugy gondoltam, hogy rendesen egyutt lennenk, ha szeretne, csak a csok hianyzona :)


megnyugtattatok valaszaitok, koszonom :)

2014. febr. 6. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es válaszolóval egyetértek! Én nagy nehezen, de kénytelen lennék elviselni :) mert ha szeretem, ezzel együtt szeretem 26/f
2014. febr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Addig kézimunka...
2014. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!