Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vágjak neki a bulis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vágjak neki a bulis csajozásnak, ha még sosem voltam buliban, és introvertált vagyok?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, és mostanában kezdem érezni, mintha hiányozna az ilyenféle szórakozás az életemből, meg minden amiből eddig kimaradtam, vagy egyszerűen nem akarom folytatni ezt az itthon plöttyedős, sablonos életmódot.


Igazából mindegy is, hogy alkalmi viszonyokat/smárolásokat, vagy esetleg komoly kapcsolat hoznák ki ebből, de úgy érzem, hogy egyszerűen ki akarom csajozni magam.


De ugye minden kezdet nehéz, és nem tudom hogyan induljak ennek neki. Barátaim nincsenek igazából, akikkel el tudnánk közösen menni.


Szóval nagy valószínűséggel egyedül mennék , vagy nem hinném, hogy bárkit tudnék magam mellé hasonló havert találni. (Mondjuk elvileg meg van az egyedüllétnek is az előnye, ha kifejezetten nőzni akar az ember, illetve fejleszteni a csajozási képességeit)


Azt mondják, hogy még ha egyedül is megy az ember, könnyen hozzá tud csapódni valakikhez... de itt jön a gond, mert én eléggé intovertált vagyok, (legalábbis amíg nem ittam pár felest :D ) szóval ez a másokhoz hozzácsapódás nem tudom mennyire működne.


Meg még ez az egész bulihelyzet jelenleg még a komfort zónámon kívül esik, szóval semmit nem tudok mi hogy megy, hogy néz ki egy ilyen buli. Meg hogy milyen módon lehetne csajozni, pl. kell-e beszélgetni, vagy elég csak a tömegben letapizni meg lesmárolni valakit stb.


Meg az kellemetlen lenne, ha csak azon kapnám magam hogy egyedül lődörgök a tömegbe, céltalanul, mint egy idióta.


Az egyéb apróságokról meg nem is beszélve (táncmozdulatok, mennyire kell figyelni az italra, meg a tolvajokra stb. )


Ti mit tudnátok javasolni, hogyan vágjak neki a dolognak? Bármilyen tanácsot örömmel fogadok, illetve ha valaki volt hasonló helyzetben, saját tapasztalatiról is írhat. :)



2016. szept. 6. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az első pár alkalommal vigyél magaddal egy akciókamerát és streameld a próbálkozásaid, röhögni akarok.
2016. szept. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ki fognak nézni.


Inkább más módszereket ajánlanék. Neked se jó ha ott ér a sok-sok kudarc.

2016. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Buliban ismerkedni elég rossz ötlet,főleg ha introvertált vagy. Abból, hogy a merevrészeg csajt beviszed a mellékhelyiségbe megcucliztatni, a legritkább esetekben lesz kapcsolat.

Az a javaslatom, próbálkozz másutt, így nem kell alkalmazkodnod a bulizáshoz, tánchoz, piáláshoz stb.

2016. szept. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tényleg nem nekem való annyira ez a bulizás, de máshol meg nem tudom hogy csajozni. A netes ismerkedés kapufa teljesen. Ezen kívül más meg nagyon nincs.. szociális köröm szintén nincs. Utcán, parkban, bevásárlóközpontban meg az még nehezebb, mintha bulikba mennék csajozni.
2016. szept. 7. 10:46
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Találj ki magadnak egy sportot, hobbit amin keresztül elérsz lányokat, nekem pl. a biciklizés vált be.
2016. szept. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kovátsi János válasza:
Utolsónak: a biciklizés hogy vált be?
2016. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gooku válasza:

Kedves Kérdező!

A válaszom az, hogy sehogy.

Ami nem megy, nem kell erőltetni.

Inkább ha nagyon akarod valami alteregóval kéne, ha érted mire célzok.

Üdv!

2016. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!