Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten több nő van mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten több nő van mint férfi ha komoly kapcsolat a cél?

Figyelt kérdés

Nyilván látja mindenki hogy jóval több férfi van. Álltalában ezek a férfiak csak szexet akarnak vagy kapcsolatban vannak.


Tehát akkor interneten több nő akar komoly kapcsolatot mint férfi?


2017. máj. 1. 07:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

9-es, ez a te tapasztalatod, amit írtam az meg az enyém.

Már nem vagyok fiatal.Profilképem nem nyilvános, csak akkor látják, ha kérik és engedélyezem.Ennek ellenére csak a szexkapcsolat a céljuk, ha látható kép sincs rólam.Erre is tudsz magyarázatot adni piros kéz helyett?

Amikor felregisztráltam, képet sem egyből tettem, privátban sem.Már akkor elözönlöttek a csak szex ajánlatok.Többségében házas, kapcsolatban lévő férfiakról van szó, de bőven akadt egyedülálló is köztük.

Azaz 1-2 kivétel meg az ország másik feléből írt, annak meg nem láttam értelmét, hogy mélyebben belebonyolódjak.Szép álom a távolsági kapcsolat, de csak minimálisan működőképes.

2017. máj. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11. Hagyjad a 9est csak provokálni akar...
2017. máj. 1. 10:52
 13/16 anonim ***** válasza:

"Ennek ellenére csak a szexkapcsolat a céljuk, ha látható kép sincs rólam"


Bocsánat a vulgaritásért, de ők azok, akiket a puncin kívül más nem is érdekel, így aztán a fotód is teljesen másodlagos.


"Többségében házas, kapcsolatban lévő férfiakról van szó, de bőven akadt egyedülálló is köztük."


Az egyedülállóak egy része is házas/kapcsolatban van. Nekem is van olyan kicsapongó ismerősöm, akiről általában csak akkor tudja meg a nő, hogy házas, amikor már késő. Undorító, de ehhez a haverjai még asszisztálnak is, ha új nő van a láthatáron, akkor úgy ajánlgatják, mintha a srác ezer éve egyedül lenne, és mennyire ráférne már egy párkapcsolat.

2017. máj. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Ennek ellenére csak a szexkapcsolat a céljuk, ha látható kép sincs rólam"


Bocsánat a vulgaritásért, de ők azok, akiket a puncin kívül más nem is érdekel, így aztán a fotód is teljesen másodlagos.


"Többségében házas, kapcsolatban lévő férfiakról van szó, de bőven akadt egyedülálló is köztük."


Az egyedülállóak egy része is házas/kapcsolatban van. Nekem is van olyan kicsapongó ismerősöm, akiről általában csak akkor tudja meg a nő, hogy házas, amikor már késő. Undorító, de ehhez a haverjai még asszisztálnak is, ha új nő van a láthatáron, akkor úgy ajánlgatják, mintha a férfi ezer éve egyedül lenne, és egy ilyen rendes ember már igazán megérdemelne egy párkapcsolatot (40 felé közelítő emberekről beszélek, nem tinikről).


Az egészben az a fura, hogy ezeket a "játékokat" férfiként testközelből látom, elmesélik, dicsekszenek vele, a nők nagy része viszont abszolút vevő rá, ahogy azt a lány barátom sem értem, aki 38 évesen is gyönyörű (szőke, vékony, sportos alkata van, egy 10-est játszva letagadhatna), és mégis 7-8 éve egy nős pasi szeretője, aki jövőre már tuti elválik, és otthagyja a 3 gyereket meg az asszonyt.


Úgy tűnik erre van igény manapság.

2017. máj. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdező tudom, hogy az a célja. :) Aki társkeresőzik(zött), nőként tisztában van a valódi helyzettel ezeken az oldalakon.Amit ő ide leírt, nem a valóság.
2017. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

De, teljesen a valóság, még megvan az egyik régi profilom a levelekkel, ha érdekel kimásolok párat vagy nyomok egy screenshotot.


Igaz, én huszonéves vagyok egy ideje, képem is van kint, bemutatkozást is írtam.


Egy csomó (tényleg csomó) randin is voltam, egyik pasi sem akart csak megdugni, mindenki személyes dolgokról mesélt.


Nem hiszem, hogy különlegeset tudnék, átlagos vagyok.



Azok terjesztik ezt a pasik csak szexet akarnak szöveget, akik bénák ahhoz, hogy nőt fogjanak, és ki akarják emelni mennyivel rosszabb náluk a többi férfi.


500 levélből, ha megnézed ki írja elsőre, hogy "én nem olyan vagyok, mint a többi, én kapcsolatot szeretnék" tipikus béna, sikertelen emberek.


30 felé a férfiak nagyrésze már leendő gyermekei anyját keresi, és egyből elvenne egy normálisnak látszó fiatal lányt. Engem ez zavar. Mennyivel különlegesebbnek érezném magam, ha nem feleséget keresne a pasi, hanem miattam jutna eszébe a házasság.


Én ezt tapasztalom. Gondolom huszonévesen nem társkeresőztél.


Anya is társkeresőzik, 50 felett őt is inkább komoly kapcsolatra próbálják behálózni, bár ott már akad pár szórakozásra vágyó férfi is. A válás utáni bulizást követően szintén elfogja az embereket a magány, szerintem ez lehet az oka, hogy abban a korban is nagyrészt életre szóló társat keresnek.


30-45ig nincs tapasztalatom, remélem nem is lesz.

2017. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!