Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A visszahúzódó, félénk pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszahúzódó, félénk pasik szinte mindig szinglik?

Figyelt kérdés

2017. máj. 1. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majdnem.
2017. máj. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát mivel ha a pasi nem lép a nő nem mászik rá így valószínű. 20 éves koromig én se próbálkoztam nőknél nem is volt semmi, aztán volt egy önkritika változásom, elkezdtem csajozni és tádá máris voltak lehetőségek :) 27/F
2017. máj. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 CascaraLover ***** válasza:
53%

Nem feltétlen.


Én kifejezetten kedveltem ezt a fajta vonásukat, 2 alkalommal bele is vágtam párkapcsolatba velük.. de nem érdemes. Nagyon sok negatív hozama van, nem egyszer nekem kellett megvédeni őket az utcán, ha kötekedő debil emberbe botlottunk, vagy ha valami nem tetsző számukra, nem szólnak semmit, ülnek a szarkupac tetején, stb.

Ha szeretnének párkapcsolatot, nagyon ügyesen tennék, ha neki állnának fejleszteni magukat. Én nő vagyok, és annak is szeretném magam érezni. Viszont biztos van olyan is, aki ezeket el tudja fogadni, vagy kifejezetten erre vágyik.

23N

2017. máj. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Nagypofájú nőknél nincs rosszabb.
2017. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, kivéve ha nagyon jóképűek, akkor ez sem zavarja a nőket.
2017. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az vagyok.


21/F

2017. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem változtatnak, elég esélyes.
2017. máj. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy mindig szinglik csak későn kezdenek bele mindenbe. Rengetek hozzád hasonló vissza húzódó nő is van és ők azt várják valaki más kezdeményezzen, mert ők tényleg nem mernek. Legyél te az és ne félj a fejed nem lesz leharapva.
2017. máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még ha jól is néz ki az adott férfi, de ha szerény, visszahúzódó, akkor csak idő kérdése, és elhagyja a nő. Tapasztaltam 31 éves, én is ilyen vagyok férfiként. 4 kapcsolat van mögöttem, a nők kezdeményeztek. 1-2 év után mind elhagyott, hogy nem vagyok igazi férfi.
2017. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Rendszerin igen, mert nem jövünk be a mai nőknek.
2017. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!