Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csendes, visszahúzódó férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, visszahúzódó férfiak! Volt már párotok? Ti kezdeményeztetek vagy inkább titeket szedtek fel?

Figyelt kérdés

2017. márc. 26. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Is-is. Nálam igazából az az oka, hogy kevés nő indít be igazán, ha meg csak tetszik kicsit, akkor inkább nem keveredek bele.
2017. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon agresszív módon rám mosolygott, és akkor már úgy voltam vele hogy így merek kezdeményezni.
2017. márc. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lett volna? Attól mert valaki nem a társaság középpontja típus, még bejöhet a nőknek. :)

Legtöbbször én kezdeményeztem, de volt arra is példa, hogy a nő jött oda hozzám. A legjobb kapcsolatom viszont barátságból lett. 1-2 évig csak barátként tekintettünk egymásra, aztán kezdtünk mindketten többet érezni, és ezután 5 évig együtt is voltunk.


30F

2017. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

És akkor jöhet egy csipetnyi magyar valóság, ami nagyobb eséllyel zajlik le a visszahúzódó férfiakkal, mint az előző két válaszadó szcenáriója?


Soha nem volt senkim. Akiknél próbálkoztam, azok vagy ignoráltak, vagy kétszavas válaszokat adtak, vagy volt barátjuk. Egy kivétellel mindig hozzám hasonlóakkal kezdtem. 24/F

2017. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eddig egy kapcsolatom volt, neten ismertük meg egymást, előtte csak pár hónapig barátként beszélgettünk, aztán megkedvelt, először visszautasítottam, de aztán utána mégis megszerettem, és összejöttünk :) Úgyhogy ha így nézzük ő szedett fel engem ilyen téren.

Egyébként voltak kezdeményezések, de nem lett belőlük semmi, lekoptattak, egyet kivéve, amiből egy alkalmi összejött, amibe viszont folytatást én nem láttam bele.

2017. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindig én kezdeményeztem, de kb úgy, ahogyan a második kommentelő: ha már nagyon egyértelmű volt a helyzet :)

"Rádumálni" sosem tudtam magam egy lányra sem :)

2017. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem úgy szedtek fel, azt hiszem....

Vagyis elég nyilvánvalóan tudtomra lett adva hogy bejövök neki. Aztán haladt szépen az ismerkedés.

Sokáig együtt voltunk, de végül szakítottunk, nem passzolt a személyiségünk egymáshoz.

Most inkább hozzám hasonló visszahúzódóbb nővel ismerkednék. Csak nehéz találni ilyet.

2017. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ti kezdeményeztetek vagy inkább titeket szedtek fel?"


NINCS olyan, hogy a nő szed fel, mert nem képesek kimutatni mit éreznek, tenni érte, mert még felelősséget kell vállalni a tettekért.

2017. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!