Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon mélyponton vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon mélyponton vagyok, nincs kedvem tovább élni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincsen diplomám, csak érettségim és szakmám. Nincsen most munkám, itthon vagyok most. Ha volt is munkám, velem soha nem voltak megelégedve. Barátaim nincsenek, akikre számíthatnék. Párkapcsolatom még soha nem volt. Állandóan látom, hogy a Facebookon az ismerőseim milyen boldogok, rossz látni hogy mások boldogok, én meg egyedül vagyok. Mindig olyan férfiakkal hozott össze az élet, akik csak lelkileg kihasználtak. Én soha senkinek nem számítok. Egy nagy semminek és fogyatékosnak érzem magam. Most is randiztam egy férfival, de nem kellettem neki tovább egy randinál, mert nem akartam vele 2-3 randi után lefeküdni. Sokszor ki sem mozdulok itthonról, állandóan rossz a hangulatom, sokszor vannak öngyilkossággal kapcsolatos gondolataim, gyakran sírok. Most ez nem nyávogás akart lenni, vagy önsajnáltatás, csak így érzem magam. 25 éves lány
2017. máj. 1. 15:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Első körben tedd rendbe az életed egyedül, légy boldog, találj hobbit, sportolj, tanulj valami újat, koncentrálj a karrieredre.


Ha ez megvan, akkor nem fogsz olyan hülyeségeken gondolkozni, hogy egy rossz randi miatt nincs kedved élni



(add meg: [link]

2017. máj. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Van itt egy gyakoris srác aki pont most halálosan csalódott a nőkben, költözzetek össze és legyetek boldogok.
2017. máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Mindjárt kapsz egy csomó privátot.

Viccet félretéve, társkeresőt próbáltad? Ha nem is jön össze egy kapcsolat, még mindig lehet barátság. Két legyet egy csapásra.

2017. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Ha diplomára vágysz, még 25 évesen kicsit sem vagy elkésve. Az meg, hogy csak szexre kellesz, nézd pozitívan. Csinos lehetsz, mert ha ronda lennél, nem akarna senki se lefeküdni veled, másrészt meg az nem a te hibád, hogy nem akarnak többet, valószínűleg másoknál is csak a szexre mennek. 27/f
2017. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Gondolom akikkel kapcsolatot akarnak kialakítani, ott nem csak arra mennek.
2017. máj. 1. 15:08
 6/30 A kérdező kommentje:
Próbáltam társkeresőt, volt olyan hogy Facebookon rám írtak, még se jött be egyik sem.
2017. máj. 1. 15:10
 7/30 anonim ***** válasza:
Lennék csak fiatalabb! Szivesen megismerkednék veled :-)
2017. máj. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Facebookot inaktiváld! Csak felidegesíted magad rajta.
2017. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Írtam privátba, bár ha válogatsz, akkor hogyan várod, hogy összejöjjön valami? :(
2017. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod írj privit, ugyan ebben a helyzetben vagyok és szintén lány. Nekem sem volt még pasim, barátaim sincsenek, itthon vagyok és bennem sincs már szinte semmi életerő. Néha ha jobban érzem magam próbálok változtatni, de egyedül nagyon nehéz és mindig bebukom a dolgokat.26/N
2017. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!