Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Hogyan találnátok párt?

Figyelt kérdés

Hmmm a legtisztább az ha leírom a helyzetemet töviről hegyire, sajnos nagyon magányos és tanácstalan vagyok és kezdek ifogyni az ötletekből.

27 éves fiatalember vagyok, 172 cm magas kb. 54 kiló zem rendesencsaládban mindenki ilyen alkat.Ami az arcomat illeti kisfiús kb 18-nak nézek ki és sajnos nem tudok normális borostát növeszteni, mert ritkásan nő nem pedig zép egyenletesen.

Megyeszékhelyen élek. Foglalkozásomat illetőleg orvosként dolgozom nagyon jó fizetésért (500), de úgy veszem észre ez inkább hátrány, mint előny. A napom jelentős részét a műtőben töltöm (nem sebész vagyok) tehát viszonylag kevés emberrel találkozom. A barátaim gyakorlatilag a munkatársaim. Szabadiőmben szeretek futni, kirándulni, társasjátékozni, olvasni, internetezni.

A fő problémám az, hogy iszonyatosan magányos vagyok. Nincs kit megöleljek, nincs kivel elutazzak mondjuk egy hosszű hétvégén, nincs kit szeressek, nics társam...

Nagyon deprssziós vagyok, a munkahelyen azért tartom magam, mert ott érzem, hogy fontos amit csinálok, de amint hazaérek rám zuhan az élet. Próbáltam már társkeresőnismerkedni de tíz levélből jó, ha egyre jön válasz és az élő találkozó általában csalódás. Egyedül meg nem tudom hova mehetnék. Menjek el egyedül bulizni és igyam le magam? Az nem az én világom. Fogalmam sincs hol tudnék ismerkedni. Gondolkoztam azon is, hogy eljárok edzőterembe, hátha sikerül némi súlyt és izmot felszedni, de félek. Eddig semmi pozitívum nem ért a konditermek törzsközönségét képező kigyúrt úriemberek részéről, és nem hiányzik, hogy ott is megalázzanak.

Gyakran gondolok öngyilkoságra, és nem arra a típusúra, hogy bevezek öt Xanaxot és vfelhívom a mentőt, hanem arra, ami ténylegesen halállal jár. Ami véget vet a szenvedésnek, fájdalomnak, magánynak. Járok pszichológushoz, de azt leszámítva, hogy elcseszek egy csomó pénzt nem sok értelmét látom.


Ti mit tennétek a helyemben?



2017. máj. 1. 16:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Pszichológust váltanék, mert neki az lenne a dolga, hogy segítsen rendbe tenni téged, de ez nem megy.

Edzőterem jót tehet, mert egy férfiasabb alkat, sok önbizalmat adhat és így a kisugárzásod is változik. Keress kisebb, eldugottabb termet, nem a nagymenőket, ahová mindenki járni akar.

2017. máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Összeszedetten fogalmazol, ez sokaknak már eleve imponálhat. Az öngyilkossággal azért ne foglalkozz túl sokat, mert egy orvos, ahogy te is sugallod, ilyesmiben nem hibázik...

A konditerem szerintem nem feltétlenül megoldás, én is próbálkoztam vele, szerintem baromi unalmas :D próbálj inkább valami olyan hobbit találni, ami érdekel is. Egyedül persze ez is nehéz, de nem kell rögtön nagy célokat kitűzni.

2017. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Tudsz esetleg ötleteket adni? Próbálkoztam társasjáték klubbal, de nem igazán jött be. Volt pár illető, aki az összes frusztrációját ott élte ki, ami neki biztos jó volt, másnak kevésbé. :-D

És sajna a normális fogalmazást a hajamra kenhetem.

2017. máj. 1. 16:46
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nekem az segített, hogy otthagytam az orvosit, ahol annyi kudarc ért, így jutott magamra is időm, lett önbizalmam, mert végre azt éreztem az új egyetemen, hogy elég jó az, amit csinálok, nem azt, hogy az összes vizsgán megaláznak a tanárok és itt végre boldog vagyok, van párom is. Nekem nem érte meg az orvosi, nem akartam tönkremenni lelkileg.
2017. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ha lenne tuti tippem, hidd el, megosztanám... de én is hasonló problémákkal küzdök (az én esetemben azzal nehezítve, hogy külföldön).

Csak arra gondoltam, a megfogalmazásod intelligens ember benyomását kelti, netes ismerkedésben biztos nem ezen a szűrőn esel ki. Persze tudom, ha kiesel, akkor majdnem mindegy, hogy min.

Korábban nem voltak közösségi(bb) hobbijaid, mielőtt a munkád felé fordultál volna?

2017. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

ha a napod többségét műtőben töltőd és nem vagy sebész akkor valószínűleg anesztes vagy, az anesztes csinálj a a praemedikációt, találkozol fiatal lányokkal, nem hiszem el hogy senki nem akadna vagy ott vannak a ápolók, műtősnők aneszt asszisztensek, ha orvos vagy járnod kel továbbképzésekre (valószínűleg ennyi idősen még szakorvos sem vagy) konferenciákra ott is lehet ismerkedni

Szóval hihetetlen nekem ez a kérdés, főleg hogy nulla tudással és tapasztalattal valaki 500E-t fizet neked.

2017. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

valamit sz@rul csinálsz ha orvosként 500e rel társkeresőn nem tapadnak rád a 18+os kiscsajok. Őket ölelgethetnéd kedvedre.


vagy prostizz.. neked legalább van rá kereted.. havi egy 100ast biztos elvernék a helyedben örömlányokra.. ha lenne miből, de nekem az sincs.

2017. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem mesz a turatarssal vagy hasonlo szervezettel turazni?

Ott rengeteg ember van

Es a nagyresze no (sajnos) :-)):)

2017. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kutyám segített párt találni. Mondjuk nem ezért vettem, de az is összejött.
2017. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

oké, nem szóltam, így már értem

amúgy meg tényleg mint valaki írta próbálj meg túrázni pl nézd meg az eupolisz útjait, sokan főleg nők mennek egyedül

2017. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!