Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Hogyan találnátok párt?

Figyelt kérdés

Hmmm a legtisztább az ha leírom a helyzetemet töviről hegyire, sajnos nagyon magányos és tanácstalan vagyok és kezdek ifogyni az ötletekből.

27 éves fiatalember vagyok, 172 cm magas kb. 54 kiló zem rendesencsaládban mindenki ilyen alkat.Ami az arcomat illeti kisfiús kb 18-nak nézek ki és sajnos nem tudok normális borostát növeszteni, mert ritkásan nő nem pedig zép egyenletesen.

Megyeszékhelyen élek. Foglalkozásomat illetőleg orvosként dolgozom nagyon jó fizetésért (500), de úgy veszem észre ez inkább hátrány, mint előny. A napom jelentős részét a műtőben töltöm (nem sebész vagyok) tehát viszonylag kevés emberrel találkozom. A barátaim gyakorlatilag a munkatársaim. Szabadiőmben szeretek futni, kirándulni, társasjátékozni, olvasni, internetezni.

A fő problémám az, hogy iszonyatosan magányos vagyok. Nincs kit megöleljek, nincs kivel elutazzak mondjuk egy hosszű hétvégén, nincs kit szeressek, nics társam...

Nagyon deprssziós vagyok, a munkahelyen azért tartom magam, mert ott érzem, hogy fontos amit csinálok, de amint hazaérek rám zuhan az élet. Próbáltam már társkeresőnismerkedni de tíz levélből jó, ha egyre jön válasz és az élő találkozó általában csalódás. Egyedül meg nem tudom hova mehetnék. Menjek el egyedül bulizni és igyam le magam? Az nem az én világom. Fogalmam sincs hol tudnék ismerkedni. Gondolkoztam azon is, hogy eljárok edzőterembe, hátha sikerül némi súlyt és izmot felszedni, de félek. Eddig semmi pozitívum nem ért a konditermek törzsközönségét képező kigyúrt úriemberek részéről, és nem hiányzik, hogy ott is megalázzanak.

Gyakran gondolok öngyilkoságra, és nem arra a típusúra, hogy bevezek öt Xanaxot és vfelhívom a mentőt, hanem arra, ami ténylegesen halállal jár. Ami véget vet a szenvedésnek, fájdalomnak, magánynak. Járok pszichológushoz, de azt leszámítva, hogy elcseszek egy csomó pénzt nem sok értelmét látom.


Ti mit tennétek a helyemben?



2017. máj. 1. 16:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is válts pszichológust, mert az egyik ok ami miatt nem használhat az, hogy csak szimplán nem illetek össze, nem a megfelelő személyiség ahhoz, hogy jól tudjon rád hatni, szerintem ilyen van.

A kondi jó ötlet, ne foglalkozz másokkal és kérj személyi edzőt legalább az első pár alkalomra, hogy segítsen abban hogy mindent jól tudj használni és így míg megszokod a környezeted (és ők téged) nem leszel egyedül és kevésbé, zavaró és mire egyedül leszel már teljesen otthonos lesz a környezet. Bár tuti, hogy túlzásba viszed azt hogy nézed ki mit reagál rád, ennyire nem kéne érdekeljen. De lehet még jobb lenne valami csapatsportot keresni, amit szívesen csinálnál. :)

A magányra: keresd gyakrabban azokat akikkel kapcsolatban állsz, a szüleid, testvéred, munkatársaid, a szomszéd akivel csak néha pár mondatot váltasz és légy fokozatosan minél nyíltabb és közvetlenebb velük. Biztos vannak megszakadt kapcsolataid is: gyerekkori barát, volt osztálytárs, egyetemi barátság, ezeket újra felelevenítheted, biztos, hogy lesz aki nyitott rá, aki nem az meg lényegtelen. Próbálj minél többet kiaknázni ezekből a kapcsolatokból is. Mert ha szociális életed már jól működnek, jobban fogod érezni magad, több önbizalmad lesz és jobban fog menni a csajozás is.

Ismerkedni meg bárhol lehet. Én biztos nem neten tenném, 30 alatt pláne. Pl. itt Budapesten szoktak szervezni társasjátékesteket kocsmákban meg hasonló helyen, ahova bárki mehet, de akár te is szervezhetsz, meghívsz pár ismerőst és mondod hogy ők is hozzanak embereket akik szintén szeretnek társasozni. Menj el minden programra ami érdekel, fesztivál, koncert, túra... Vagy szerezz egy kutya barátot, az is kicsit kilendítene szerintem, és kutyasétáltatás közben is jól lehet ismerkedni. Remélem írtam valami hasznosat. :)

22/ mérnök lány

2017. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Az állásváltás nem nagyon jön szóba. Túl sokat raktam már bele. A kérdés nem kamu leírtam privibe hogyan jön ki a pénz.

Ami az asszisztenseket illeti kivétel nélkül mind jóval idősebb, mint én. Sajnos nincsenek fiatalok. Fiatal műtősnőnk kettő van boldog párkapcsolatban. Fiatal nővér szintén olyan mint a fehér holló. Nincs megbecsülése a szakmájuknak ezért nincsenek fiatalok. A praemed meg kissé lutri kissé etikátlan, de a huszonéves nő a legritkább korcsoport. Ha nincs vakbélgyulladásuk, akkor gyakorlatilag nem kerülnek műtőbe.

2017. máj. 1. 17:16
 13/25 anonim ***** válasza:
Ja most látom, hogy a társasjáték klub nem jött be, (akkor az kihúzva) meg kb. mindent leírtak előttem míg én elküldtem na mindegy. :D
2017. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jókat írtok. Lehet Pesten is megpróbálom a társast. Ezeket a túrázós oldalakat nem ismertem, majd megnézem őket. Kutyus sajnos nem jön szóba most.
2017. máj. 1. 17:24
 15/25 anonim ***** válasza:
Szerintem több időt szánj hobbyra, társasági életre, szerezz barátokat, akár melóhelyen, akár máshol...és ne görcsölj rá, hogy kapcsolat, kapcsolat! Lazán vedd, akkor jönnek majd a lehetőségek, tapasztalatból mondom...fel a fejjel!
2017. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
23%
Megfogadod vagy sem, megosztom az én tanácsom. Hasonló cipőben jártam, felismertem a problémát és tettem érte. Youtube-on keress rá a Simple Pickup csatornára, valamint azt hiszem piratebay-ről letölthetők a fizetős projectjükből származó videóik is. Ha nem találod, írj privátot. Youtube-on főleg vicces módon történő csajozási videók vannak, de belemennek komolyabb dolgokba is, a project meg erről szól. Anno sokáig néztem a videóikat és szinte belém ivódott az a fajta mindset, amiről beszélnek, amit képviselnek. Nehéz volt rávennem magam, h a gyakorlatba is átültessem, de egy nap azt mondtam f*ck it, és mentem. Minden alkalommal becsajoztam, a harmadik alkalommal felszedett lánnyal meg 2,5 éve vagyok együtt. Ja én meg amúgy egy gamer vagyok, vagy kocka, csak hogy egy jó kis negatívumot mondjak magamról :)
2017. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, h a régi videóikat nézd, mert a 3 srác már mással foglalkozik.
2017. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
55%

A konditeremtől nem kell azért annyira félni. Egyik barátom túlsúlyos pasi és egyedül lement kondizni, pár nap alatt összebarátkozott pár gyúrós sráccal, akik nem kinevették hanem segítik az edzésben. Azóta is jó haverok, sok közös edzős képet posztolnak. Szóval oda is járnak normális emberek! És lehet nem fogsz nagyon megizmosodni de a mozgás mindenképp jót tesz a testnek és a léleknek.

Amúgy meg nyugodtan elmehetsz egyedül is bulizni, ettől is annyira félnek az emberek pedig nem nagy cucc. Én lány vagyok és többször volt hogy érdekelt valami koncert, program de senki nem akart velem jönni, hát elmentem egyedül. Mert úgy vagyok vele hogy nem fogok kihagyni valamit ami számomra fontos csak mert senki nem fogja épp a kezem. És volt hogy sikerült egy koncerten csatlakoznom egy társasághoz, valakivel azóta is tartom onnan a kapcsolatot. Pasim is lett 1x egy olyan buliból ahova teljesen egyedül mentem. De olyan is volt hogy senkivel nem tudtam barátkozni, na és. Ne várj másokra hanem kezdj el élni egyedül, olyan helyekre eljárni amiket szeretsz és lásd meg az apróságokban az örömöt. Az emberek meg majd jönnek és spontán kialakulhatnak barátságok. Lánnyal is akkor lesz esélyed ismerkedni ha aktív életet élsz és nyitott személyiség vagy.

2017. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

A munkatársaid közt nincs olyan, aki közelebbi barátod? Akkor nem kéne egyedül menned mindenhova. Egyébként nem biztos, hogy éppen bulizós helyen fogsz találni magadnak valakit, nem tűnsz olyan típusnak aki hosszú távon ilyen helyekre járna.

De szerintem az első dolog, hogy a depiből kimászol. Én legutóbb olyan kapcsolatban voltam, ahol a pasi szintén depis volt, azt hittem majd én megváltom a világot, meggyógyul mellettem, de inkább engem is magával rántott majdnem.

Egyébként megértem a problémát, ilyen munka mellett nagyon nehéz párt találni, amelyik kórházban én dolgozom, ott is nagyon sok magányos ember van, sokaknak csak házon belül jön össze valami, és az se tart sokáig.

2017. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Azért egy lány könnyebben ismerkedik, mind buliban, mind pedig azon kívül.


Ó és nem vagyok depressziós, disthymiás vagyok melynek fő oka a magány. Ráadásul baromi könnyű azt írni, hogy gyere ki a depresszióból, mintha ez egy döntés lenne...

2017. máj. 1. 22:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!