Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem olyan mint régen. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem olyan mint régen. Nem kívánom a szexet vele. Egy-két tanács? Többi lent.

Figyelt kérdés
3 és fél éve vagyunk együtt. Különösebben sose veszekedtünk csak apróságokon. Minden rendben, nagyon szeretem és ő is engem. Viszont én nem kívánom mér vele a szexet. Kb egy éve szinte hanyagol minden előjátékot, pedig igényelném ezt tudja. Próbálom neki mondani, de ez kb addig tart még elkezdjük és 1 perc múlva már el is felejti, rögtön durr bele. Hiába mondom mintha fel se fogná.. Régen akár naponta többször is kívántam őt és ki si elégített rendesen..de most már havonta 1* akkor is azért mert már látom rajta, hogy nagyon akarja. Egyszerűen ha már rá gondolok tudom hogy úgy sem fogom élvezni mert nem tesz semmit érte. Nem tudom már mit tegyek vagy hogy mondjam neki de vmi tanácsot elfogadnék :/

2013. okt. 9. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet többet kéne beszélgetni.
2013. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát sajnállak nagyon mert tudom miről beszélsz... mi 4 és fél év után döntöttünk most úgy h szünetelünk! Hogy mi lesz belőle nem tudom, de hasonló okból van ez! Nem nagyon tudsz mit csinálni ha nem érti meg h nem jó így neked, beszélj még vele párszor, de ha akkor sem változik túl sok jóra ne számíts! Tudom hogy nehéz mert amúgy mi is szeretjük egymást, de ha ez nem megy mert nem jó akkor csak rosszabb lesz mert megöli a kapcsolatot!
2013. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindig mondom: eddig kell eljutni, és innentől kezdve, már csak lefelé tendál a további "együttlét".

A következő szakasz az, amikor irtozol ha csak a válladat megfogja.Az utána következő szakasz, meg már onnantól indul mikor belép az ajtón az illető, és a gyomrod összeszorul, hogy megint hogy mentsd ki magad, hiogy ne legyen balhé..és ne örjöngjön a tag.

2013. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbálok tenni ellene, vhogy megakarom vele oldani csak eléggé bánt, hogy elmondom neki ha kell minden nap is, de nem látom eredményét :( Nem szeretnék se szüntetet tartani, se azt, hogy vége legyen, de ezt évekig én sem bírnám. Az első hozzászólónak emg annyit, hogy beszélgetünk eleget, nem ezzel van a baj, hanem hogy ezt a témát szerintem nem fogja fel. :/. Mikor hazajön a melóhelyről ahogy közös ismerősünkkel(fiú) dolgozik mindig mondja hogy olyan jó nekik mert egész nap csak szexelnek és hogy mi mért nem hát elmondom neki de semmi változás..
2013. okt. 9. 11:37
 5/10 anonim ***** válasza:
4 Nem is lesz változás. Ilyenkor már késő.
2013. okt. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pedig más téren télleg nem panaszkodhatom. Minden vágyam lesi, és próbálja teljesíteni itt viszont nem tudom mégis mért nem.
2013. okt. 9. 11:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Kettőn áll a vásár. Egyedül nem sok mindent tudsz tenni. "egyszerűen ha már rá gondolok tudom hogy úgy sem fogom élvezni" ebből az derül ki hogy magadnak kell először változtatni ha megakarod menteni ezt a kapcsit. Ha nem akkor vegyetek könnyes búcsút.
2013. okt. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet igazad vagy, hogy nekem is változni kéne, csak ha ő elmondja h szeretné ha így meg úgy csinálnám vagy akármi mást, megteszem mert azt akarom, hogy jó legyen. Viszont ő még sem teszi meg, hol ott régen nem ilyen volt, engem ez bánt.
2013. okt. 9. 13:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Én addig mondogatnám neki amig fel nem fogja. Ha a dorgálás nem használt, és még mindig siet eltolnám, vagy fel is pofoznám. Az majd hatni fog. Légy következetes! Azért viselkedik így veled mert tudja, hogy megteheti. Nem vagy elég kemény vele. Ne feküdj tehetetlenül mint egy fadarab, vedd kezedbe az irányítást. Legyen az amit te akarsz és úgy ahogy Te akarod. Tegyél te a kielégülésedért. Nem kell ehhez feltétlenül a partner közreműködése. Így majd a vágy is visszatér idővel.
2013. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. A 9-es elég durvára vette a figurát.Én 23 éve vagyok házas. Nagyon sokat gondolkodtam, de nem tudom hogy lehet egy olyan embert megváltoztatni akit nem érdekel hogy te mit érzel.
2013. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!