Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha van 4 millió félretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van 4 millió félretett pénzem 31 éves férfiként, akkor érdemes-e hitelre lakást venni, vagy varrassam fel az arcomat (pár hónapja sikeres voltam a nőknél, most már a kutya nem néz rám), hogy újra tettszem a nőknek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azért akarod felvarratni, mert ráncos vagy? Vagy előnytelen a fejszerkezeted és át akarod szabatni az arcodat? Nem ajánlom egyiket sem, egy férfin sokkal szembetűnőbb és furább a plasztika. Ettől nem fogsz jobban tetszeni a nőknek. Én inkább a lakást választanám a helyedben, ha nincs jobb ötleted. Jobb ötlet alatt egy vállalkozást, vagy olyan tanfolyamot értek ami érdekel és szereted is csinálni.
2017. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak öregednek gyorsabban olyan 10 évvel,nem a nők :) De 31 évesen csak nem vagy annyira ráncos,hogy felvarrasd a képedet.
2017. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ránc, megereszkedett orrmelléki arcbőr. Nem előnytelen a fejszerkezetem.
2017. máj. 1. 20:20
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát én még sosem láttam olyan 30 körüli embert,akinek szüksége lenne erre,de te tudod.
2017. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyi idősen ráncos vagy, akkor szerintem az életmódoddal nem stimmel valami. Igyál több folyadékot (víz, tea), használj krémeket, ne dohányozz, egyél olyan ételeket ami jót tesz a bőrnek, aludj eleget stb.
2017. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!