Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van, hogy azért nem kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, hogy azért nem kezdeményeztek egy nőnél, mert eleve esélytelennek érzitek az egészet vagy feltételezitek, hogy van valakije?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam különlegesen gyönyörűnek, de csinosnak azért igen, ennek ellenére nincs szerencsém a párkeresésben. Nyitott, kedves, véleményem szerint intelligens lány vagyok. Ugyanakkor nagyon sokat tudok beszélni, új találkozásokkor eléggé félek a 'kínos csendtől', főleg, ha az adott srác még tetszik is és ez egy picit ledominálóan hathat.

A "biztos nem is ilyen vagy, csak te gondolod így" kommentelők kíméljenek, nem vagyok 100%ban magabiztos minden helyzetben, de az önképem azért szerintem többé-kevésbé rendben van.

20/L



2017. máj. 1. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Szinte minden nőnek van barátja. Sok férfinek viszont nincs barátnője? Hogy is van ez? Csak nem az van, hogy a "menőknek" fejenként 3 is van?
2017. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem értem teljesen, hogy miért gondoltad, hogy ezzel válaszoltál
2017. máj. 1. 21:47
 3/11 anonim ***** válasza:

#2


Mert ide tartozik ez a kedves ellentmondás

2017. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, van.

Többé-kevésbé én is el tudom magam helyezni a húspiacon és persze, nyilván jó lenne egy eszméletlen gyönyörű lánnyal összejönni, de valószínűsítem, hogy ezt ő is tudja és nálam jóképűbb férfiakat is visszautasított már.

Tehát inkább megkímélem magam egy csalódástól, plátói vonzalomtól vagy kínos visszautasítástól.

2017. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nem _tudom_, hogy nincs senkije, miért kezdeményeznék?

Egyébként 2017 van, a nő is kezdeményezhet. :)

2017. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen. Nézz körül, nem igazán találni fizikálisan és érzelmileg is egyedülálló, egészséges mentalitású lányt. Ezzel a dominálással riasztod el szerintem a férfiakat. Nem kell mindig beszélni, néha jó az összemosolygás. A nők rendszerint sokat fecsegnek felszínes dolgokról, ez frusztráló tud lenni.
2017. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Már rég nem szoktam próbálkozni. Elegem lett a visszautasításokból és azok módjából.
2017. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ezért nem próbálkoztam egy gyönyörű lánynál sokáig, pedig nem vagyok egy csúnya srác de ő külsőre olyan szép csaj volt amilyet még élőbe soha nem láttam azelőtt. Palvin Barbi a lábujját nem nyalhatná meg. Pedig néha szemeztünk dehát nem hittem el. Aztán nemrég összejött egy sráccal aki külsőre nem egy nagy szám, nem is túl gazdag. Személyiségre nemtudom ugyan milyen de valószínűnek tartom, hogy Ő legalább próbálkozott.


Szóval van abban valami amit írsz. Én mondjuk megfogadtam hogy többet ilyen hülye nem leszek, de ezt már megígértem magamnak párszor :D

2017. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van. Ha nem látok a másik féltől semmiféle érdeklődést, akkor miért kezdeményezzek?

A jellemzésed hogy kapcsolódik a kérdéshez?

2017. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 csak szerettem volna tisztázni, hogy ilyen téren nem gondolom, hogy okot adnék az elutasításra. amúgy meg nem nyomulok, az nem kifejezetten a stílusom, de igyekszem egyértelművé tenni, hogy én szívesen beszélgetek/vagyok vele, a jelenlegi ismerettségi szintünkön nem hiszem, hogy ennél sokkal többet kéne tennem, inkább azt várnám, hogy a másik oldalról is hasonlót tapasztaljak

tudom, hogy ez lehet, annyi is, hogy csak nem érdeklem, de gondoltam megkérdezem (akár jövőbeni jó tanácsként), hogy állhat -e más a háttérben

2017. máj. 1. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!