Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek milyen külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen külsejű nőkre adnak a férfiak sok pénzt? Mármint minek kell megfelelni külsőleg egy nőnek hogy a pasi költsön rá?

Figyelt kérdés
Érdekel ez mert meg figyeltem a pasik nem minden nőre költenek vannak akikre igen vannak akikre egyáltalán nem és még Valentin napon se semmilyen időszakban nem csak átverik a nőt rongyként bánnak vele de más típusú nőket meg körül ugrálják szóval elkezdtem ezen gondolkodni hogy milyen típusúakkal bánnak úgy hogy körbe ugrálják?

2017. máj. 2. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:

én fizettem mind2 exemnek a dolgokat, annyira értékes dolgokat nem kaptak tőlem, az első akivel majdnem 2 évig voltam, táskát meg pár apróságot kapott, költöttem rá, pénzéhes is lett a drága :D

ja és tök átlagos csajszi, meg még hisztis is :D


én a barátaimra is költök, ha úgy van, de nem ugrálok körbe senkit...

am akikre meg költenék, sokan el sem fogadják...mások visszaélnek vele :D

szóval vegyes a felhozatal...

én most olyan lánnyal lennék szívesen aki odaadó és figyelmes, elég volt az önző csajokból :)


24F

2017. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azokkal bánnak úgy akikbe szerelmesek ;)

mert akiket rongyként kezelnek, az minden csak nem szerelem..inkább megszokás, meg egy fixp/**/nci van és kész..kényelmesség.


De ha a külsőt nézzük nekem elég egy szép arc, mosoly, arányos testalkat, és adjon a külsejére, kis smink, körmök, nőies öltözködés stb ;)

2017. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De vicces, hogy pont most kérdezed ezt meg, palacsintasütés közben éppen ezen járt az agyam.


Nagy mellénnyel kijelentik, hogy ők csak főzni-magát eltartani tudó nőt akarnak, aztán sírva vinnyognak egy-egy magasabb kategórás nő miatt és beígérnek eltartás, pompát, mindent. Nevetséges.


Plusz még azt is tapasztaltam, hogy az eleve főzést kizáró szép nőket hurcolják enni, még család mellett is, vagy felvesznek háztartási alkalmazottat, bármit megtesznek értük, az átlagos vagy alatti nők meg cselédkedjenek.


Tanítani kellene ezt a fiatal lányoknak, hogy ne dőljenek be a hangzatos szavaknak.

2017. máj. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na igen de azt is észrevettem a városban hogy sok hisztis lánynak olyan pasi jut ki aki elviseli ezt hogy hisztis és mégis körbe ugrálja és amit akar meg kapja tőle.

Aki meg átlagos normális lány rongyként bánnak vele ez miért van?

2017. máj. 2. 09:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát az elég baj ha egy kapcsolatot a "pénz"-mint ezköz motivál!


Fogalmazzunk úgy,hogy szüksèg van a pénzre a normális életszínvonalhoz.


A párom gondolom azért "költ rám" mert szeret és örül ha örömet okoz vele.


Akit nem szeretnek,de a testük miatt költenek rájuk -ők a luxusprostik....


(Nem vagyok szép,csak sok szeplőm van:) -Ja és durván' hűséges vagyok.

2017. máj. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne költeni rá?
2017. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A latszattal ellentetben nem a kulsore hanem a belsore adnal penzt.

Igen a plazacicak uresek belul, csak a felszin van ezert arra koltenek. mar akinek ez kell.


Nekem atlagos kinezetu baratnom van, szep de vannak szebbek, viszont okos es elbuvolo (meg hat valljuk be szeretem is), es kepzi magat, ergo nem sokszazeres prada taskat kapott tolem hanem a tandijat a suliba ....

2017. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem attól függ,milyen es hogy néz ki a nő. Ez csakis a férfitől függ.Hogy milyen természetű ès főként milyen anyagi helyzetű.Aki csóró és még suttyó is,attól nyilvan nem vàrhatsz semmit.De ha normàlis az anxagi helyzete,jol szituàlt és emellett önzetlen,jó ember,aki szeret.Az megadja a baratnojenek,amit csak tud.
2017. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"De ha normàlis az anxagi helyzete,jol szituàlt és emellett önzetlen,jó ember,aki szeret.Az megadja a baratnojenek,amit csak tud."


Ugyanez a nőre is igaz... és az ilyen nem tesz fel olyan kérdéseket, hogy milyennek kell lenni, hogy a pasi(sic) költsön rá. :D

2017. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!