Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől függ az hogy egy hisztis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ az hogy egy hisztis lánynak elviselnek a pasik mindent és a tenyerükön hordják míg más nőket pedig nem?

Figyelt kérdés
Mostanában mikor látok mindenütt párokat ezen gondolkozom hogy mitől függ ez?

2017. máj. 2. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom, te vagy a más nö?
2017. máj. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ, hogy mennyire szűz a puncija és mennyire hamar lyukasztható ki ;)
2017. máj. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem jelenleg nincs kapcsolatom ezért van időm ilyeneket észrevenni és elgondolkodni ilyeneken. Szóval nem a másik nő vagyok hanem szingli nő :)
2017. máj. 2. 10:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én eltűrtem a hisztis exemet, igaz 2x is akartam vele szakítani, mert elegem lett belőle, de azt mondta lesz változás...volt is ideig óráig...

szóval mondhatni illik rám valamennyire a leírás, DE többet nem kezdenék hisztis lánnyal, szóval inkább a régi önmagamra illik :)

én kapcsolatban próbáltam megtenni mindent, hogy boldog legyen, hát igaz az értékelésnél eléggé letudott törni amikor az igyekezetemből annyi maradt meg neki, hogy ez vagy az nem volt meg...10-ből kapsz 8-at, akkor hiányzik a maradék 2 :S

inkább fontos, hogy a másik tudja értékelni amit megteszel érte, megbecsül és odaadó :)

keress olyat aki képes úgy szeretni amilyen vagy és boldoggá akar tenni!


24F

2017. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
pl. attól, hogy mennyire nincs más választása az adott férfinak. A férfiaknak jellemzően nagyon, nagyon sok mindent el kell viselniük, hogy szexhez jussanak.
2017. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi házasok voltunk mikor már jobban kijött a hisztis énje.

Gyerek is volt, így azért nem ugrálhat annyira az ember.

Ja igen persze igérgetett szépen ő is hogy változtat dolgokon, odafigyel nem lesz ilyen stb... Ideig óráig működött, mint ahogy előttem is írták.


Aztán végül csak váláshoz vezetett a dolog.


Levontam a következtetést, aki ilyen az ilyen is marad.

Legközelebb kerülnöm kell azokat a nőket akiknek ilyen tulajdonságai vannak. Bár elég gyakori ez manapság, de nem lehetetlen találni olyat aki ezt kordában tudja tartani.

Én sokszor azt látom, persze nem csak nőknél, meg nem csak hiszti szinten, hogy az emberek jó dolgukban nem tudnak mit kezdeni magukkal és egymással,és problémákat generálnak. Valamint a probléma(valós) megoldó képességük nulla.

2017. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Gábor19... ***** válasza:
A férfi személyiségén.
2017. máj. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A férfi személyiségén múlik, ismerek sok férfit, aki ilyen-olyan okokból eltűri ezt a viselkedést (leginkább a konfliktuskerülő, megalkuvóbb, passzívabb ismerőseimre jellemző) és olyanokat is szép számmal, akik nem tűrik el egyáltalán. A férjem például az utóbbi típusba tartozik szerencsére, én sem ismerem el a hiszti létjogosultságát (semmilyen helyzetben, értelmes ember normálisan kommunikálja le a problémáit, nem pedig hisztivel és játszmázással).
2017. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A férfi személyiségén. Én alapvetően türelmes típus vagyok, de az én türelmem is véges. A gyerekes hisztit nem viselem jól.
2017. máj. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg az ilyen nők melletti férfi is hasonló képességekkel rendelkezik a játszmák és problémamegoldás-vitakészség területén, tehát pont összeillenek, egyformán hülyék 😃
2017. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!