Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejöhet egy 166 cm pasasnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhet egy 166 cm pasasnak egy nagyon magas 180 feletti nővel kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nem nézne ki nagyon hülyén? Egyik kolléganőm tetszik, lehet esélyem? Próbálkozzak?
2017. máj. 2. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne.
2017. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el
2017. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért? Engem nem zavar a magasság és nagyon tetszik, nagoyn csinos.
2017. máj. 2. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán, általában azért rontják csak el a férfiak mert látszik rajtuk hogy kényelmetlenül érzik magukat ha a nő magasabb.


Ha neked kellő önbizalmad van meg nem is zavar, akkor simán összejöhet.


Egy jó tanács:


Sose azt mond hogy téged nem zavar hogy ő ilyen magas, hanem azt hogy a magassága azegyik legjobban tetsző dolog benne :) Én is utálom amikor zat mondják hogy "nem zavar a magasságod" hát b+ :D


L/21/187cm

2017. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Az egy dolog, hogy téged nem zavar, de ebben a pillanatban házat/kocsit/asszonyt, mindent feltennék arra, hogy szóba sem állna veled és k****ra nem lennél az "esete". Sőt...továbbmegyek és ha nem is a vagyonomat, de komolyabb összeget tennék fel arra is, hogy egy random választott 166 körüli nőnél ugyanúgy nem lenne esélyed. Az alacsony pasik alapból nem vonzóak egy nőnek sem, függetlenül a hölgy magasságától, kb. hasonló kategória, mint a duci nő a férfiak szemében. Most ennyire naiv vagy és még sosem próbálkoztál be nőknél vagy most hirtelen elkapott a hév és fellelkesültél? Mert utóbbi esetben szállj vissza a kegyetlen valóságba és kezeld helyén a dolgokat, mert nagy pofára esés lesz a vége. Utána meg egy esetleges nőkre irányuló gyűlölködéssel (mert, hogy ők milyen felszínesek) csak tovább erősíted az alacsony, komplexusos pasikkal kapcsolatos sztereotípiát, amit hosszú távon én is megszívok lévén, hogy én is alacsony vagyok (170), de én legalább teljesen tisztában vagyok a lehetőségeimmel és a "szintemmel", szóval a fenti kérdés meg sem fordulna még ötlet szintjén sem a fejemben.
2017. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha fizetsz neki, biztosan. :)
2017. máj. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gábor19... ***** válasza:

Igen. Nem egy olyan párkapcsolatot láttam hogy a csaj egy fejjel magasabb volt a srácnál.

Szoval hajrá:) én drukkolok neked;)

2017. máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!