Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit takar ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
Kb egy éve láttam őt először. Láttam, hogy megnézett, többször is szemeztünk aznap. Utána pár napig még ugyanez, majd idővel átváltott az ellenkezőjébe. Ha meglátott, azonnal elkapta a fejét, másik irányba fordult. Szóval abszolút nem természetesen viselkedett, bár korábban ő kezdeményezett. Nem értettem, nagyon rosszul esett, eldöntöttem, hogy nem foglalkozok vele tovább, úgyis csak szórakozik vagy van barátnője, így elkerültem. Pár hónapig nem találkoztunk, majd amikor meglátott, megint hosszan bámult. Kb két hónapja megint összehozott minket az élet, eleinte nagyon nézett, aztán mégsem lépett, végül megint úgy tett, mintha tudomásul se venne. Két hete ismét a képbe került, ismét a pozitív értelemben. Mostmár nem akarok több potya kört ezzel az egésszel, ezért írom ki ide :-D Tudom elég idiótán hangzik a történet meg az is, hogy miért foglalkozok vele... Csak az a baj, hogy az első perctől fogva nagyon vonz benne valami és képtelen vagyok elvonatkoztatni attól, hogy akkor még rajta is ugyanezt láttam. A jelekből sajnos képtelen vagyok olvasni, hol nagyon elfogult vagyok, hogy biztos csak szégyellős (egyébként annak tűnik, nem egy macsót kell elképzelni, inkább átlag) hol pedig az ellenkezőjét. Volt már pár kapcsolatom, amiből az a tapasztalatom, hogy ha egy férfi akar valamit és látja hogy vevő vagyok a dologra, akkor lép, így én még sosem kezdeményeztem. Egy férfi mit olvaski ki a történetből? Engedjem el?

2017. máj. 2. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen jelből kéne látnia, hogy vevő vagy a dologra? Bocs ha írtad, de csak nagyvonalakban olvastam el, mert elég zagyván fogalmaztál.
2017. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!