Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mennyire jön be, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mennyire jön be, ha hölgynek szólítják őket?

Figyelt kérdés

1. Erőltetettnek gondolják


2. Túl régimódi kifejezés, már "nyugdíjazni" kéne


3. Úriemberre vall, ha egy férfi a nőket így szólítja


4. Egy meghatározott életkor felett már belefér(30 felett), alatta viszont(mondjuk egy tinédzser srác esetében) ciki "hölgyezni"


5. Túl nyálas és nem férfias a használata


Hölgyek (:D), nektek mennyire tetszik ez a megszólítás? A fenti pontok közül melyikkel értetek egyet, esetleg ezeken felül más variáció?



2017. ápr. 23. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő. A variációid közül inkább úriemberre vall.
2017. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Undorito eroltetett fujjj
2017. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez kizárólag attól függ, hogy ki mondja.


Egyszerűen érezni lehet, ha valaki gúnyosan mondja, vagy nem szokta használni.

2017. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Én szoktam hölgynek, hölgyemnek szólítani őket kortól függetlenül. Meglepően a többségnek tetszeni szokott aminek örülök! Szeretem a régi klasszikus értékeket és azokat a lányokat, (bocsánat hölgyeket) :) akik szintén. 30/F
2017. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ismeretlen ember szólít így meg, vagy akit ismerek de magázódunk akkor oké

Ha tegeződünk akkor hülyén hangzik, nyálas

2017. ápr. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan a munkám hogy ez ott elég gyakori és normális. Magán emberként nem szeretem, pl egy kerti parti és egy idegen van ott és úgy szólít. Annyira nem vagyok idős, bár lassan 40.
2017. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tanárok, orvosok, idősebb férfiak stb ha hölgynek szólítanak az nem furcsa. Korombeliketől, hát helyzettől függ. Ha mondjuk valaki akar egyet bókolni, akkor inkább mondja azt, hogy "szerintem te szép lány vagy" ne azt, hogy "szép hölgy". Az olyan furcsa kicsit. De mondom, ez tökre élethelyzet függő :)
2017. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja bocsi, 20/L

az utolsó :)

2017. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!