Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érezte már úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte már úgy hogy inkább nem akar se párt, se szexet úgy a hátralevő életére?

Figyelt kérdés

Mondjuk azért, mert nehéz olyan párt találni, akibe bele tudsz szeretni, és akivel működhet is minden szempontból a dolog? Illetve azért mert az ember olyan mélyen csalódik, többször is, hogy szimplán elege lesz, és lemond ezekről, mert így kevésbé fáj?

Nőként írom egyébként a kérdést.


2017. máj. 3. 02:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Akartam párt, de rájöttem, hogy úgysem fogok olyat találni, akivel megfelelően passzolnának a dolgok. Hiába határoznám el magam valaki mellett, ha az illető változik és pár év múlva lazán lelép.

Szexet mindig akartam, azzal nincs gond. Szexre bármikor talál társat az ember.

2017. máj. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ

igen, a szexet egyébként én is akarnám, csak ott is a keresgélésből van elegem

2017. máj. 3. 02:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Ott mit kell keresgélni? :)
2017. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze.

Mondjuk nálam annyiból nehezebb, hogy sosem kultiváltam az érzelmek nélküli kufircolást, szóval az esetleges szex-rész is bukta.

2017. máj. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pontosan így érzek, és fogok is érezni. Kár a szóért, döntöttem és kész.
2017. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen én is így érzem

egyszerűen fölösleges és értelmetlen a párkapcsolat, több kárt okoz mint amennyi hasznot hozna

Az egész nem szól másról mint a megfelelési kényszerről, bazi nagy férfi többlet van, minden csajra jut minimum 20 kan, és egymást taposva versenyeznek a csajért, próbálnak rálicitálni a többire, a csajnak meg annyi a dolga hogy rábök egyikükre, jellemzően a legjóképűbbre, leggazdagabbra, a többi meg ott van ahonnét elindult

Ez nem párkapcsolat, ez gyötrelem, kell a halálnak

2018. jan. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én férfiként így érzem, Kérdező

a párkapcsolatok totál lezüllöttek, manapság másról se szólnak csak a gazdasági érdekekről, meg hogy ki tud jobban hazudni a másiknak.

Arról nem is beszélve, hogy férfiként mission impossible egyáltalán nőt találni, akkora a konkurencia.

A szerelem meg egy nagy rakás szar, csak tönkreteszi az embert!!!

2018. szept. 2. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, most is így érzem, és így is fogom még pár százezer évig. Period.
2019. szept. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!