Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim! Lehetséges nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PetiOS kérdése:

Hölgyeim! Lehetséges nálatok olyan, hogy egy férfire azt mondjátok, hogy nem jön be, aztán mégis? 38F

Figyelt kérdés
2017. máj. 3. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2017. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

ne álmodj. egy nő ha elutasít, utána elég komoylan kell teperj, hogy legyen valami.

de ha túl komolyan tepersz, akkor meg "nyakramászásnak" fogja venni, és azért sz/*/r le. szóval én azt mondom hogy nyiss egy másik ajtót.

2017. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
:D
2017. máj. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Hmmm.... nem párkapcsolat/ismerkedés, de van egy pasi, akit elsőre kb. egy kis kiállhatatlan, nagyképű p*csnek tartottam, majd megismertem jobban és éppen a barátságára hajtok. :)
2017. máj. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Igen, ha kiderül hogy gazdag.
2017. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Mi van akkor, ha kellemesen csalódik benned, mert valami olyat teszel vagy mondasz? Onnantól kezdve nyilván másként fog rád nézni. A barátságból kiinduló szerelmek is ilyenek amúgy.
2017. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A Nők ennyire kegyetlenek.Akkor nem tudom miért vannak felháborodva,ha egy férfi kihasználja őket.
2017. máj. 3. 13:31
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Jaj, hát már megint. azok a gonosz és kegyetlen nők...


Nem unjátok még? Vagy ettől jobb lesz nektek?


:D

2017. máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
A nők nemtudják mit akarnak, ezt nőktől hallottam, de lényeg hogy nekik van igazuk mindig xd
2017. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Van olyan, hogy első látásra nem jön be, aztán jobban megismerem és változik a véleményem. De ezt ne úgy képzeld el, hogy hetekig, hónapokig tartó ismerkedés alatt "meglátom benne a szépet" és elkezdek hozzá vonzódni, mert ilyen nincs. Maximum annyi, hogy a külseje nem jön be addig amíg el nem kezdünk beszélgetni.
2017. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!