Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akik szerint a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik szerint a külső az oka amiért nem találtok párt! Mi az a külső tulajdonság, hiba ami miatt nem vagytok sikeresek az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Pl. kopaszodás, túlsúly, alacsonyság, rossz fogazat stb. Minek tudjátok be azt, hogy nem sikerül baràtnőt szereznetek?

2017. máj. 3. 17:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

Ajjaj, indul a lavina! :D Lesz itt alacsonyság, soványság, "nem helyes" arc, és minden, ami anyagi és kézzel fogható! Hiszen tudjuk, minden kedves, aranyos lány kizárólag az Armani öltönyös férfiakat veszi emberszámba, a külföldiek pedig lehetetlenné teszik Budapesten az ismerkedést! :DD


F

2017. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Alacsony vagyok, vékony, kopaszodom, ehhez van egy hatalmas fejem, ami csak azért nem teljesen gömbölyű, mert aszimmetrikus. A szemeim semmilyen színűek, karikásak, beesettek, és a jobb egy centivel feljebb van, mint a bal. Mindenem görbe, pl. az orrom, a hátam, az ujjaim, a lábujjaim. Szőke hajam van és szőrös felsőtestem. Hirtelen ennyi jut eszembe, de biztos van még pár dolog.
2017. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ja, a külföldiek. Sirok.
2017. máj. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
várj, készítek egy kis popcornt :D
2017. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Megereszkedett arcbőröm van, furák a szemeim. Ráncos az orrmellékem és a homlokom, de kegyetlenül. Mindez 30 évesen. Elegendő ok ez is. A hajam is kicsit ritkul, de még csak olyan mikiegeres, nem vészes.
2017. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

Tenni egyik se tenne érte,mert szeretnék sírànkozni.

Egy kisportoltsàg,megfelelõ jól fizetõ állás,ruhatár,kommunikáció,profi legyél szexben.

Ezek alapok hozzà.

2017. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Dagadt vagyok és 29 évesen úgy nézek ki, mint egy 22 éves kis pösc. Legalábbis erre tudom fogni, mert bizony-bizony nem sokan áldoznak arra, hogy megismerjenek haha.
2017. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
172 cm vagyok, ez még nem is lenne olyan nagy baj, habár sok nő szemében 180 alatt nem vagy férfi. A nagyobb probléma inkább a vékony 60 kg alatti alkat és a nagyon fiatalos arc. 27 évesen nézek ki 18-nak. Ami viszont a nőknél szerintem nem szempont az a pénz. Ha nem vagy gazdag de jól nézel ki, akkor nyert ügyed van, ha viszont van pénzed attól még a hajadra kenheted, ha nincs meg a külső. Persze itt nem a milliárdosokról van szó.
2017. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Vékonyság (hiába teszek ellene, egy fura betegség miatt semmi hatása)

Arcforma (bár nem értem, miért)

Arcbőr (régen sok pattanás volt - szintén a betegség miatt - mára ezek eltűntek, némi heg maradt)

Van két fogam alul kb a száj szélénél, ami nincs, azaz ki se nőtt.


A magasság megvan, az állás megvan, az egyedül élés megvan, a személyiség megvan, az ambíciók megvannak.

Számít?

Ja, persze...

2017. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ronda,kopaszodok,önbizalomhiány,gátlásosság,fèlènk vagyok,nincsen dumám!Csupán enny hogy meg èszre se vesznek a nők!
2017. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!