Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akik szerint a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik szerint a külső az oka amiért nem találtok párt! Mi az a külső tulajdonság, hiba ami miatt nem vagytok sikeresek az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Pl. kopaszodás, túlsúly, alacsonyság, rossz fogazat stb. Minek tudjátok be azt, hogy nem sikerül baràtnőt szereznetek?

2017. máj. 3. 17:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Régen alacsony és dagi gyerek voltam emiatt még mindig komplexusos vagyok pedig már megnőttem, jóképű vagyok és jó testem van de még mindig emiatt nem megy igazán, és ezt komolyan mondom. Néha még mindig kis dagi gyereknek érzem magam pedig megfordulnak utánam a lányok :D nemtom sírjak vagy nevessek 22/f
2017. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
vékony a hangom és ritkán nő a szakállam
2017. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem abbas kéne hagyni a siránkozást. Az emberiség nem halt ki, és nem emiatt fog. Én xszép vagyokm sokaknak, vékony, magas, szőke, mégis vannak gátlásaim a pláza cicákkal szemben. Nme kérek privit, nem azért írtam, csak fogjátok fel, a nők 95%-a nincs elszállva magától, hanem a azokhoz hasonlítja magát, akikre rejszoltok. Nekünk sem könnyebb.
2017. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13 Lehet, hogy nem vagytok elszállva magatoktól, viszont nektek csak az a kategória jön be férfiak közül, amelyik kategóriára "mi rejszolunk" nők közül, tehát a felső 5-10%. Ronda férfiakkal pedig egyikőtök sem áll szóba.
2017. máj. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Gábor19... ***** válasza:
Pocakos vagyok 183cm-hez 100 kiló. Szőke is vagyok (nem csak kívülről:D) ráádásul szemüveges és nyuszi fogú. Nagy tokával, vastag szemöldökkel.
2017. máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

173 centire vagyok 85 kiló. Szerintem bőven nem vagyok kövér, de másoknak már ez is sok. Szemüveges vagyok, ami engem is zavar, bár inkább azért, mert nyomja az arcomat és kényelmetlen... de inkább ez, mint a kontaktlencse, nekem ennyi pénzért ne mászkáljon a szememben semmi. :D Az arcom egy nagy gömb, inkább sapkát hordok már hónapok óta, hogy kicsit hosszabbnak látsszon a fejem.


És a legfontosabb: nőies mindenem. Homokóraalkatom van; széles csípő, manboob... rövid ujjak, kevés szőr, amit viszont az arcomon meg kell hagynom, hogy 18-nál többnek nézzek ki.

2017. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!