Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyi szép lány van Pécsett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sombrero2017 kérdése:

Annyi szép lány van Pécsett is talán kedvesek is, de nem lehet megismerni őket, mert távolságtartónak tűnnek. Mi lenne szerintetek a megoldás hogy közelebb lehessen kerülni hozzájuk pl egy téren parkban stb?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs kocsid eselyed sincs
2017. máj. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én amikor Pécs közelében voltam elég volt rámosolyognom a legszebb lányra és győzelem! :D Egyszerűen csak menj oda és szólítsd le őket, hátha nyitottak!
2017. máj. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sétálj el előttük, és "véletlenül" ejts le valamit, mondjuk a slusszkulcsodat vagy bármilyen biszbaszt. Ha úrinők, valamelyikük felveszi, és máris ott az alkalom a beszélgetésre - de ugyanakkor a beégésre is, mert ilyenkor nagyon toppon kell lenni, nem véletlen, hogy sok férfi nem is meri bevállalni az utcán ismerkedést. Minden attól függ, mennyire tartod magad belevalónak.
2017. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés a lakóhely és a korrektség között.
2017. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Oda jártam egyetemre, soha, senki nem szólított le az évek alatt. Mondjuk lehet azért, mert nem vagyok különösebben csinos, csak egy átlagos lány. Ha valaki tetszik, nem kell nagy körítést elképzelni, csak őszintén, kedvesen szólítsd meg. Nekem ez a nagy álmom :)
2017. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


OH nekem nem kell modell alkat nem az a lényeg! :) Az hogy megfogjon valami benne és hogy belsőleg legyen inkább csinos. Manapság ebből van a ritkább!

2017. máj. 4. 19:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Pécsen*
2017. máj. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem Pécsen, hanem Pécsett!!! Jól, írta a kérdező.
2017. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Értem a problémádat! Ezt csak azért merem ennyire magabiztosan kijelenteni, mert néhány hónappal ezelőtt még én is ilyen leányzó voltam. Kissé talán mufurcnak is tűnhetek olykor-olykor, de annak mindig van valami oka. Az egyetemen odajött hozzám egy srác és vele kezdtem el beszélgetni, majd egész jó haverok lettünk. Fura volt, mert nem szoktak odajönni hozzám, mindig csak néznek, mászkálnak körülöttem. És tökre kellemes meglepetés volt, hogy mennyire jól el tudtunk beszélgetni idegenek létére. Azóta igyekszem keresni a beszélgetési lehetőségeket, mert mennyire jó már megismerni valakit, csak úgy! Pécsett szeretek kiülni a terekre, olvasgatni (ami akár egy jó kezdeti beszélgetési téma lehet egy adott alkalommal), fényképezni, zenét hallgatni. Kívülről elnézve magamat és a Te gondolatmenetedet figyelembe véve kedves kérdező, szerintem én sem mennék oda magamhoz, amikor éppen elmélyülten olvasgatok.  Pedig hidd el, hogy sok olyan lány van, mint én és egyáltalán nem haragszunk meg, ha beszélgetést szeretnének velünk kezdeményezni. 

Próbálj meg kapcsolatot teremteni, de ne ilyen mondvacsinált indokokkal. Bocsi, hogy mindig ezzel az olvasós témával pedálozok, de ebben az esetben ha ismerős számodra az adott könyv, akkor simán tudtok róla beszélgetni. Ellenkező esetben meg mondjuk addig oda se menny, míg nem néztél utána telefonon, neten hogy az a könyv éppen miről szól. Mert utána mondjuk már mondhatod, hogy ez a könyv téged is érdekel, de még nem vetted meg. Meséljen róla, tényleg olyan jó-e? Ha, szeretsz olvasni, akkor szereted a művészeteket is? Van több hasonló hobbid is? Szóval ez nem annyira bonyolult. Oh, és a hobbis kérdés sem gáz szerintem. 

2017. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sokszor van ez így hogy 1-1 ok miatt kívülről morcosnak tűnik az ember. Köszi a részletes és pozitív segítő választ! Sajnos amikor én jártam egyetemre, nem volt szerencsénk az egész évfolyamon talán 1 lány volt aki kívül és főleg belül meg tetszett, most meg pont 30 éves fejjel látod miket tapasztalok 24-25 éves lányok esetén. Viszont a hozzászólásod erőt adott! :) Köszi még egyszer. Most a belvárosban dolgozom csak sajnos a munka miatt amikor igazán tudnék ismerkedni dél felé nem sok időm van a szűkös ebédidő okán. Ilyenkor olvasgatnak sokan kint pl a Szent István téren! Én is nagyon szeretek olvasni. Könyvtáros a végzettségem és egy Könyvklubban dolgozom mellékmunkában. Gondoltam is már sokszor, hogy odamegyek 1-1 olvasó lányhoz. :) Ha nem zavarom, mert volt már olyan hogy rosszul jött ki.
2017. máj. 9. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!