Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ismerkedéskor egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedéskor egy férfi folyton ilyenekkel jönne, hogy "bennem megbízhatsz" meg "én sosem bántanálak meg" és hasonlók, ti hinnétek neki?

Figyelt kérdés

"Én megbízható vagyok."

"Sosem bántanálak(meg)."

"Sosem csalom meg a páromat."

"Mindig tisztességes vagyok."


...és társai.


Az ilyen dolgok mantrázásával nem az ellenkezőjét érné el egy pasi nálatok(gyanakvóak lennétek)? Vagy inkább megnyugtatóan hatnának ezek a kijelentések?


Ha valaki görcsösen azon van, hogy szavakkal, mondatokkal pozitív színben tüntesse fel magát, hogy jó benyomást keltsen a másikban, az nyerő vagy inkább visszatetsző és átlátszó? Vagy inkább a tetteivel bizonyítson, mert mondani bármit lehet? Mit gondoltok az ilyen férfiakról?



2017. máj. 4. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Rákérdeznék, hogy miért érzi azt, hogy ezt folyamatosan bizonygatnia kell?
2017. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Hazugság. Azonnal menekülők, ha valaki így indít.
2017. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 Ezzel csak az lenne a célja, hogy jó színben tűnjön fel a nő előtt és közelebb kerülhessen hozzá - kérdés, hogy ezt elérné-e ilyen módon vagy pont visszafelé sülne el?


Pl.: a lány a randin elmondaná, hogy sajnos őt az előző párja bántalmazta. A pasi egyből rávágná: "Én soha nem ütnék meg nőt, azt csak a gyáva férfiak szokták."

2017. máj. 4. 18:14
 4/17 A kérdező kommentje:
Vagy ha randin mondaná a pasi, hogy "bennem megbízhatsz", közben mélyen a szemedbe nézne és a válladra, hátadra tenné a kezét, hogy nyomatékosítsa ezzel a kijelentését - ilyenkor mire gondolnátok? Nagyon átlátszó?
2017. máj. 4. 18:19
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha azért mondja ezeke, mert a nő fél valamitől esetleg rossz élménye volt előtte akkor nyilván nem gond. A probléma akkor van, ha ennek ellenére mégis ő az aki az ellenkezőjét teszi ami sajnos gyakorta előfordul. El lehet hinni az ilyeneket természetesen és el is hiszik, csak ha egy férfi ilyet mond akkor azt sajnos a nőnek sokkal fájdalmasabb lesz a pofára esés. :/
2017. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyeneket magyarázat nélkül, nyomban otthagyom...
2017. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 Nyomban otthagyod? Nem is próbálsz meg meggyőződni arról, hogy mennyire gondolja komolyan ezeket? Szerintem szerencsétlen nem értené, mit csinált rosszul...
2017. máj. 4. 18:41
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
A megbízható pasik soha nem mondanak ilyent.
2017. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8 Ez egy jó válasz. Aki valóban az, annál ez a tettekben mutatkozik meg.
2017. máj. 4. 18:53
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Hangember és manipulátor. A szavai ellentétesek a tetteivel. Biztos ismered a mondást, hogy messziről jött ember azt mond amit akar. A viselkedésével, tetteivel bizonyítson.
2017. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!