Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi ismerkedéskor azt írja, hogy nem számít már neki a külső, az azt jelenti, hogy nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Amikor elkezd ilyeneket mondani, hogy mennyit csalódott a szép lányokban, mind felszínes, és hogy ő már a belső értékekre koncentrál ismerkedéskor, mert nem minden a külső... Ráadásul az egyik volt barátnőjét láttam facebookon, és jó alakú lány, én meg teltebb vagyok. Nekem teljesen az jön le ebből, hogy azért fanyalodik rám, mert már sokat csalódott, és most leadta az igényeit. De ez csak egy példa, ehhez hasonló szöveget már több pasitól is hallottam mikor velem ismerkedtek. Mire véljem ezt? Ilyenbe nem érdemes belemenni, ha nem vonzódik hozzám testileg, csak pótléknak akar ugye?
2017. jan. 12. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb a szinteden levő palit keresni? Aki sok szép lánnyal volt már valószínűleg jól is néz ki, ha te rondának érzed magad keress olyat aki a szinteden van...
2017. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak kefe, fogazás, ás mehetsz a dolgodra
2017. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem én keresem őket, tehát nem én írok rájuk társkeresőkön, hanem ők nekem. És ők nem a kimondottan jópasi kategóriák, olyanok nem is keresnek meg, hanem átlagos külsejűek.
2017. jan. 12. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy meg merne veled jelenni társaságban, de úgy különösebben nem sok vonzót lát rajtad a remélt jó személyiségeden kívül.
2017. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon balfék módon akar bókolni/udvarolni vagy a másik lehetőség (amit vázoltál).


De végülis mindegy melyik, az aktuális kedves hasonlítgatását a korábbi kedveshez legjobb tudomásom szerint kerülni kellene/illene... ...főleg szemtől szembe.

2017. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok, de nekem például ez nagyon szarul esne, inkább mondja azt egy csaj hogy köcsög vagyok mint hogy azt hogy sz*rul nézek ki.
2017. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!