Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nehéz vagy könnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz vagy könnyű dolog lenne ilyen férfinek társat találnia a mai világban?

Figyelt kérdés

Átlagos helyes pasi vagyok mondjuk van rajtam sok felesleg, meg valaki rondának tart, de hét ízlések és pofonok. Jonah Hill-re hasonlítok nagyon szerintem.

Biztos állásom van 170 ezres nettós fizetéssel. Van egy kis szobás lakásom, de az ki van adva, így anyukámnál lakok, tehát család centrikus vagyok.

Nincsenek nagy elvárásaim, mivel én sem vagyok magabiztos határozott, ezért nem várom el a nőtöl ezt, nagyon kövér nőnek nem szeretem


Jelenleg 8 éve egy kedves aranyos lánnyal vagyok kapcsolatban, de úgy érzem jobb ha kilépek most ebből a kapcsolatból, mert már nem érzem a lángot, tüzet.


2017. máj. 5. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lépj ki, mielőtt ilyeneken töröd a fejed, legyél szegény lánnyal ennyire korrekt legalább
2017. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Kamu kérdés, te átlagos-helyes-ronda-kövér pasi akinek az a családcentrikusság hogy anyukával lakik, és eldob egy kedves aranyos lányt mert már nem érzi a lángot, tüzet.

:-))))

2017. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondjuk nehez, akkor nem szakitasz? Lol, te degeneralt.
2017. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2. Nem értem... miért lenne ez kamu kérdés?
2017. máj. 5. 14:04
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen lángot és tüzet szeretnél 8 év után, mikor a szerelem max 3 évig tart? Szeretet és kötődés tart egyben egy kapcsolatot, viszont azért tenni is kell!

Ha mindig csak lángolni akarsz a hormonoktól meg kémiától, akkor alnem lesznek.hosszú életű kapcsolataid. Nem is értem hogyan tartott ez 8 évig.


Szóval nincs gond, csak tudni kéne mit szeretnél! 😃

2017. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert ekkora tapló nem lehet valaki, ráadásul tipikusan mindent felsoroltál ami egy nőnek taszító és azt várod, hogy megjelenjenek itt a nők, hogy nem számít, így is találsz valakit, tehát hazudnak vagy lehordjanak, hogy szedd össze magad, tehát magas az elvárásuk. Ez már unalmas. Örülj a kedves, aranyos lánykának, mert mindenkivel kihuny majd egyszer a tűz, és nem váltogathatod örökre a nőket, mert senkinek nem fogsz kelleni egy idő után.

A felsoroltak alapján semmit nem tudsz nyújtani egy nőnek, mégis mit vársz? Ha most van valaki melletted, valamiért gondolom csak sikerülhet találni mást is...

2017. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük:

Kövér pasi, hatalmas egóval, pici fizetéssel, anyucinál lakik, és még ő válogat, milyen nő nem kell neki.

Hát vagy tényleg egy provokatív kamu kérdés, vagy nagyon nem vagy tisztában a húspiaci értékeddel!

Tedd össze a hájas kis kacsódat, hogy egyáltalán van nőd, és még nem dobott valami sportos, átlagos keresetű pasiért!

2017. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én érzem az iróniát :)
2017. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is éreztem, de tagadja, hogy kamu...
2017. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz. A minap írta le egy 22 éves nő, hogy ő 300 ezret keres és 400 at vár el minden férfitől, aki szóba akar állni vele.
2017. máj. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!