Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Nektek is is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek is is nehéz megismerkedni egy férfivel, vagy csak nekünk nehéz? Ha igen akkor nektek mi az ami visszafog, nehéz?

Figyelt kérdés
2017. máj. 5. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mindkét nemnek nehéz, ha alapból nem olyan beállítottságú, hogy könnyen ismerkedjen....
2017. máj. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mind két nemnek nehéz, de itt a gyikon a férfiak napi szinten panaszkodnak az okok miatt. Viszont a lányok kevésbé, és most érdekelne az ő szemszögügből is
2017. máj. 6. 00:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkét nemnek könnyű. Attól lesz könnyű, hogy fejben könnyűvé alakítsátok, tehát úgy gondoltok rá, mint egy hétköznapi dologra, mintha pl fogatmosnátok.:D


Egyszerű és rugalmas megoldás.

2017. máj. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De sokaknak még sem könnyű. Nem olyan egyszerű mint egy fogmosás.


A kérdés nem magamból indul ki, csak egyszerűen érdekel. :)

2017. máj. 6. 00:22
 5/8 anonim ***** válasza:
igazándiból felfogás kérdése az egész.:) Megértem hogy így gondolod, én csak azt mondom, hogy lehet olyan egyszerű is mint a fogmosás, attól függ te milyennek ítéled.:)
2017. máj. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A saját tapasztalataim írom. Kétféle nővel találkoztam eddig, aki emiatt panaszkodott.

Az egyik csoportba tartozók egyszerűen nem tettek semmit azért, hogy ismerkedjenek. Dolgoztak/tanultak, nem kezdeményeztek beszélgetést, nem jártak el szórakozni, hazamentek és elvoltak a saját kis világukban. Érthető módon nem tudtak ismerkedni, mert teret sem adtak a dolognak.

A másik csoportba tartozók tudtak ismerkedni, mégis panaszkodtak, mert a kiszemelt nem vett őket észre. Szerezhettek egy buliban vagy eseményen 10 új srác ismerőst, akik közül mondjuk párnak be is jöttek, de őket ez nem érdekelte. Mantrázták továbbra is, hogy nehéz nekik ismerkedni, mert a kiszemelt 1-2 srácnak nem jöttek be, ezért ráhúzták a dolgot minden srácra.


77%-al nem értek egyet. Hiába döntünk el valamit fejben, ha nincsenek hozzá megfelelő képességeink és nem teszünk érte elég dolgot. Eldönthetem én fejben, hogy értek az atomfizikához, de ha nem jók a tanulási képességeim és nem küzdök x évet a dolog tanulásával, akkor nem fogok hozzá érteni.

2017. máj. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig könnyű volt emberekkel ismerkedni, de nehéz volt párt találni. Volt már hosszú távú kapcsolatom, azaz házas voltam, de most egyedül vagyok és mégis azt érzem, hogy nem találom azt akivel kölcsönösen vágynánk egymásra. szerintem a világon a legnehezebb dolog az hogy két ember egymásra találjon akik pont egymásra vágynak, összeillenek stb. Ez nagy ritkaság és nagy kincs. Mondjuk már nem is járok el sehova és nem is ismerkedek, mert nem érzem azt hogy most ez nekem menne, de előtte sem volt sokkal jobb.
2017. máj. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6-os érthető hogy ezt így látod.:D Én sem úgy értettem, hogy nem kell csinálni semmit csak fejben összerakni a dolgot. Csak amikor csinálod akkor hogy milyen fejben a viszonyod az egész dologgal(amit előre is meghatározhatsz), ez az ami számít, vagy amikor rá gondolsz stb. A képességei is olyanok egy embernek amilyennek hiszi. Lehet úgy is tekinteni az atomfizikára, hogy egy közel lehetetlen dolog megtanulni, és hogy "küzdeni" kell érte, de lehet úgy is tekinteni rá, mint egy könnyen megérthető dologra, és élvezettel tanulni.
2017. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!