Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Nem vagyok szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem vagyok szép, volt már helyreállító műtétem, lehet hogy lesz még.

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, nincsenek barátom, nincs senkim. Próbálok nyítni, mások felé, de a kinézetem miatt nem tudok. Csak akkor vagyok fontos, ha meghívatják magukat a buliban. Már nem bírom 30 év kiközösitést legszivesebben már véget vetnék az életemnek.

2017. máj. 7. 05:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad! Többet nem tudok mondani.
2017. máj. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Könnyú azt mondani. Egyszer láttak, azt se mondták hogy rosszul táncolok, csak röhögtek a hátam mögött. Közben én kifizettem 1300 forintot, az italokra. Gondoltam hogy ismeretséget szerzek, a másik ismerősömnek foglaljam a helyet, mert valamerre elment, aztán leültek volna olyannok akikkel lehet hogy ismerkedhettem volna.
2017. máj. 7. 07:48
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Első körben tanulj meg fogalmazni! Az mindig hasznos, ha értik hogy mit is akarsz mondani pontosan! :)
2017. máj. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Te csak a fogalmazást vetted észre. Tudod te is a többiek közzé tartozol, akit nem érdekel a kérdésem csak az, hogy hol tudnál belekötni. Kösz majd ha lesz legközelebb, akkor jobban fogalmazok. Oksi ?
2017. máj. 7. 08:07
 5/19 anonim ***** válasza:
Oksi! :)
2017. máj. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán ne legyél balek. Mondj nemet, nem az fognak barátkozni veled, mert meghívod őket. Szakadj le róluk, keress új társaságot, ne keresd őket.
2017. máj. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindamellett, hogy rettentő zavarosan fogalmazol, itt az a megoldás, hogy megpróbálhatnál nem balek módjára viselkedni. Senkinek nem lesznek attól barátai, hogy meghívja a többieket egy italra. Jó személyiségtől lesznek barátaid, érdekes gondolatoktól, megnyerő szemlélettől.
2017. máj. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Mindenképpen. Vele majd elbeszélgetsz és remélhetőleg rávilágít a valódi problémádra.
2017. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Lélektúrkáló biztos megtudja változtatni a külsőmet. Ahhoz hogy barátok legyenek, ahhoz kell egy külső. Ha meglenne a szép külső, akkor lennének barátaim. És csak azt tapasztalom, hogy elfordulnak tőlem. Lenne témám. Csak már az elején leráznak.
2017. máj. 7. 11:07
 10/19 A kérdező kommentje:
Szívesen beszélgetnék én is, csak a lehetőséget nem adják meg.
2017. máj. 7. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!