Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha visszajelöltek tinderen jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszajelöltek tinderen jó nők, hogy írjak rájuk ami nem sablon?

Figyelt kérdés
Szép csajok jelöltek vissza. Viszont semmi egyedi nincs a képeikben amire reagálhatnék. valaki azt írta itt, hogy egy képére reagáljak mert az nem sablon hanem egyedi. Jó tanács de ha ezekre a képekre reagálok az máris sablon szöveg lenne. Insta nem mindenkinél van megosztva. Azt olvastam, hogy sokak sablonra akkor se írnak vissza ha bejössz nekik. De vagy sablont tudok írni vagy ha a képére reagálok akkor meg azt, hogy de szép a mosolyod a képen. Még rosszabb mint a szia mizu. Elvárják a nők, (nem mindenki de sokan) hogy valami jó szöveggel indítsanak azok akiket bejelöltek. De nem könnyű az.

2017. máj. 7. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sablon képekre csak sablon szöveget lehet írni...
2017. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nos, ne sablont írjál rá akkor...
2017. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Írd azt, hogy még várod a választ a gyiken, hogy mit írj neki.
2017. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jah, és szívesen!
2017. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy azzal van problémám, hogy tök mindegy mit írsz, mennyire vagy egyedi. Úgyis egy olyan taplóval fog összejönni, aki jobban néz ki a többinél és mindegy, hogy milyen sablont írt.
2017. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Majdnem minden nő azt mondja, hogy nagyon jól nézek ki de szerintem szar szöveg mellett nem elég. Ez hölgyeknek szól ti, hogy reagálnátok ha bejönne a pasi de béna szöveget mondana? Van valami ami igazából sablonos duma de mégse béna? Vagy valami vicces indító?
2017. máj. 7. 13:28
 7/11 anonim ***** válasza:

"Szia! Hadd találjam ki, a munkád során biztos emberekkel foglalkozol :)"


Ennyi kb. Az ilyen kaliberű dolgok beválnak nekem mindig. Ne is csak Sziát írj, ne is kacsintós-köcsög szexuális tartalmú üzenetet, ne is Mizut. Kb egy ilyen fajta kezdő szövegre nekem mindig válaszolnak.

2017. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: "hát igen, valamikor a halottak is emberek voltak"
2017. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8:

Nem értem ezzel mit akarsz mondani. Hogy túl szar, fostos, általános, rossz ez a szöveg?


Mégis beválik. Főleg, hogy a "Szia!", "Szia, mizu?" vagy "Szia! Szex?" típusoknál, esetleg a homoszexuális kacsintós szmájlinál biztosan jobb és az előbbieket alkalmazza sajos a férfiak 80%-a


Olyant érdemes írni, ami elindíthat egy beszélgetést. Ez ilyen. De ez csak egy példa volt erre a típusra.

2017. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akivel dolgod van a sorsod szerint, azt nem zavarja a sablon, hanem mondjuk megjegyzi, hogy milyen aranyos vagy; aki sablonszövegre nem jelezne vissza, ő a te szempontodból nem is számít, nem is kell, hogy érdekes legyen; egyszerűen csak nem lesz közöttetek semmi; mert nincs együtt közös sorsotok. Akivel lesz, annak fel tudod kelteni egyszerűséggel is az érdeklődését. Amúgy én ilyen ráirkálgatásokban nem vagyok jó egyébként.
2017. máj. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!