Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők, társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Kedves nők, társkeresés esetén mit gondoltok egy olyan férfiről, akiről tudjá. Tok, hogy volt/jelenleg is tart szexkapcsolata? Esetleg volt, hogy ilyen férfit akartatok "meghódítani"?

Figyelt kérdés
2017. máj. 7. 13:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem engedte át a "tudjátok" szót, raktam egy pontot, de ilyen hülye lett a formázás...
2017. máj. 7. 13:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne, mert nekem is van, de normális kapcsolatot szeretnék, de nem tudom elmondjam e a normális kapcsolatra kiszemelt lánynak.
2017. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs konkrét válasz. Ha már az első randin minden passzol köztünk, akkor jó eséllyel nem érdekelne; de azért a való életben nem így mennek a dolgok...
2017. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyannal nem randiznék, akinek szexkapcsolata van. Ha utólag tudnám meg, nem örülnék neki, próbálnám meggyőzni magam, hogy ne küldjem el lendületből az anyjába.
2017. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én akkor egy kicsit kiábrábdulnék belőle. Nem vagyok olyna szinten prűd, hogy fujj, érzelmek nélkül szexelni, mennyire gáz, de akkor inkább legyen egyéjszakása, mint hogy összejárjon vmi haverral dugni, én ettől viszolygok. Az meg a másik, hogy ha már társkeresés közben ismerkedtünk meg, akkor visszatetsző az, hogy "ja igen, szeretnék párkapcsolatot, de még dugom Mancikát amíg nincs vki biztos"...
2017. máj. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, ahogy várható volt, a nőknek nem tetszik. Azért, mert ők nem tudják milyen ez, hiszen mindig akad körülöttük jelentkező akivel kezdhetnek valamit.

De a férfiaknak nem könnyű, így bebiztosítják magukat, amíg arra szükség van.

Érzelmek nélküli szexkapcsolat? Juuuj de el van valaki tévedve :)

2017. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!