Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti tudtok úgy haragud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti tudtok úgy haragudni egy nőre, hogy az nem akar járni veletek, de tipikusan olyan nő, hogy egyszerűen hiába utasít el finoman, akkor sem lehet rá haragudni és mindenkivel jóban van, több száz rendes barátja van?

Figyelt kérdés
26 éves.Van legalább 200 igazi barátja, akik közül vagy 100 minden héten látogatja, vagy összefut velük. Tényleg nagyon sok. Ebből szinte minden 2. férfi. Beszéltem vele (én 31 F) februárban, hogy nagyon szimpatikus és ismerkednék vele. Mondta, hogy én is neki. Aztán valahogy különböztünk, ő az a nagyvilági (de nem cicababa), de nem bulizós, hanem az a menős, minden nap mással (néha 20 fő, vegyesen, fiúk lányok)máshová típusú nő. Tudom, hogy nem lehet rá haragudni, hiába nem jöttem be úgy neki, mint férfi (évek óta nincs senkije), de szokott írni nekem, kedvesen, hogy vagyok, puszi, mikor találkozunk, menjek el velük én is ide-oda, stb. Az a tipikus kedves, soha egy rossz szava sincs senkihez, rendes nő. Tudnátok ilyenre haragudni, ha nemet mond nektek?
2017. máj. 7. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
100 minden héten látogatja? Prosti a nö?
2017. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Dehogy. Mint barát. Ha nem is száz, de iszonyat sok. Van 3000 facebook ismerőse, ezek közül vagy 200-300 at minden héten lát és beszélget velük órákat.
2017. máj. 7. 20:27
 3/16 anonim ***** válasza:
nem vagyok lúzer, hogy haragudjak egy nőre aki elutasít. Amúgy ilyen feltételek mellett én is lepattintanám, hisz alap hogy az életvitelünk nem illik össze! Bár azt is kötve hiszem, hogy beállnék a sorba 101. barátjának lenni.
2017. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mért kéne haragudni bárkire is aki visszautasít?

Ha nem illünk össze hát nem... Majd lesz akivel igen.

2017. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Ebből vagy 100 pasi" *friendzoneolt pasi. Haragudni nem, de nem érdekelne :D

30/f

2017. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kapásból nem szimpatikus, mert extrém igénytelen a "barátait" illetően, akinek 200 "igazi" barátja van, annak bárki jó, a Sittes Gyuritól, a Pros Timin át egészen a "Dik má!" Gazsiig.
2017. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, van vagy 500 rendes barátja, ebből legalább 150 vagy 200 friendzónás férfi. Ezt én is írtam neki, hogy ha párom volna, féltékeny lennék mindig. De ő ilyen, mindenkivel jóban van, majd mindenki a barátja, és ő számíthat rájuk és fordítva is.
2017. máj. 7. 20:42
 8/16 A kérdező kommentje:
Na azt nem tudom, de főleg értelmiségi körökkel van körülvéve, főleg mérnökökkel, jogászokkal, közgazdászokkal, tanárokkal, orvosokkal, gyógyszerészekkel, tolmácsokkal, stb. Tanárnő amúgy.
2017. máj. 7. 20:44
 9/16 anonim ***** válasza:

#7


Ismerem ezt a fajtát, én csak "szatelit-embereknek" hívom őket, mivel sokmindenkiről tudnak sokmindent és semmi önkontrolljuk pletyka terén.

2017. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#8


Tök mindegy, nem munkakör, hanem személyiség alapján azért kellene valami "léc", vagy ilyesmi. Van pár "mindenki a haverom" ismerősöm, rémesek.

2017. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!