Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan 32 éves férfiról, aki még nem akar családot pár évig (volt sok kapcsolata) mert munka mellett (piacképtelen 3 diplomája van) egyetemre fog járni 2.5 évig (msc) és nem fog ideje jutni a nőkre? Kifuthat az időből?

Figyelt kérdés
2017. febr. 11. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Hogy sikerult 3 piackeptelen diplomat osszehozni? Mik azok?
2017. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem, de egyébként a munka és a egyetem nem zárja ki az ismerkedés lehetőségét. Csak olyan parntert kell találni, aki elfogadja bizony kevesebb időd jut rá, mint egy normális kapcsolatban. Létezik ilyen, tapasztalatból beszélek. Nem könnyű, nem zökkenő mentes és főleg nem pihentető, de nem is lehetetlen.
2017. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy piackétlen, lehet a rossz választás, kettő a balszerencse.. de három.. Ahhoz már tudni kell valamit.:D
2017. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem pazarolnék ilyen pasira túl sok időt, legfeljebb valami laza, alkalmi kapcsolatot tudok elképzelni.


32 éves, de még nem dőlt el, mit akar az élettől, és évek mennek el az életéből zsákutcákra. Ez nem túl biztató semmilyen téren sem.

Komoly kapcsolatot ilyen pasival soha! Függetlenül attól, hogy perpill van-e ideje kapcsolatra, vagy bármire.

2017. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Bölcsész. + tanári két msc.
2017. febr. 11. 11:09
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom mit akarok, de régen ezt nem tudtam megvalósítani. Nem szerettem azt csinálni.
2017. febr. 11. 11:11
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen. Jelenlegi párom ilyen, csak ő neki egy piacképtelen diplomája volt, és nemsokára megvan a piacképes másik, és dolgozik. Szeretem őt, de sok mindenben kiütközik, hogy miért tart 30+ évesen egy korahúszas szintjén... Persze jobb későn, mint soha.
2017. febr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi a piacképes?
2017. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Azt mindenképpen értékelném, hogy felismeri, mi a probléma és megpróbál tenni ellene.


Az viszont egyetemi körökben már legendás, amikor az ember fia-lánya 10 évig jár egyetemre és halmozza a diplomákat, mert egyszerűen fél felnőni. Legalábbis, nekem ez lenne az első gondolatom erről, nyilván miután megismerem, árnyalódhat a kép, de alapvetően ez lenne a mögöttes vélemény.


Szerintem egyébként nincs olyan, hogy "kifutni az időből". Igen, az élet véges, de kérdés, hogy magadnak milyen célokat tűztél ki. Ha az volt a célod, hogy 30 éves korodra legyen egy feleséged, és legalább már úton az első gyerek, akkor igen, akkor máris elkéstél vele. De ha az a célod, hogy mondjuk 35 éves korodra legyen egy egzisztenciád, egy jó munkahelyed, karriered, ilyesmi, akkor még van időd, csak tenni kell érte. Minden attól függ, mit terveztél el és mit teszel érte.


Egyébként szerintem kevés olyan korodbeli nő van, aki ezt így elfogadná, de azért ne add fel, előfordulhat, hogy találkozol olyannal, aki lát benned potenciált és kitart melletted ez az idő alatt is.

2017. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyrészt szerintem arra jut idő, amire akarja. Nyilván nem ugyanannyi, mintha fixen nyolc órát dolgozna, de az enyhe túlzás, hogy ne lenne idő a nőkre (gyereket gondolom eleve nem akarna egy friss, pár hónapos kapcsolatban, így érthető, hogy pár évig nem akar családot). 21 éves vagyok, nehéz szakra járok, írom a szakdolgozatomat, két helyen dolgozok, és még így is jut időm a barátomra, mert úgy alakítom a dolgokat, hogy jusson.

Másrész nem kötözködni akarok, de ez a sokadik msc már piacképes lesz? Mert őszintén én elgondolkoznék már most is, hogy aki 3 piacképtelen diplomát is összeszedett, mennyire tud 'jól' dönteni az életben általánosságban.

Harmadrészt sok ember bőven harmincon felül ismeri meg a jövendőbeli férjét/feleségét, ha nem jön össze, ott elsősorban nem a kor a gond.

2017. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!