Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerősök, barátok szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerősök, barátok szerint nagyon csúnya férfiként milyen válaszadásra számíthatok társkereső oldalakon, ha érzelmes lelkis levelet írok? Érdemes neten próbálkoznom, ha nincs sikerem élőben?

Figyelt kérdés
Még soha nem próbáltam a netes ismerkedést 34 éves férfi vagyok
2017. máj. 8. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdemes! Miért ne? Neten találtam meg én is a férjem. :)
2017. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne írj nagyon érzelmes, lelkis levelet elsőre, az inkább visszatetsző, mint szimpatikus. A lelkizést későbbre tartogasd.

Egyébként meg persze, próba-szerencse, én is neten ismertem meg a barátom

22/L

2017. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon csúnya vsgy akkor a nagyon csúnya lányoknál lehet sikered lesz a lelkis szöveggel.
2017. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És vannak nagyon csúnya nők társkeresőn?
2017. máj. 8. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbbje nagyon csúnya. Mivel egy szép lány előbb talál pasit a való életbe.
2017. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban csúnya vagy, akkor választ egyáltalán nem kapsz, de még az adatlapodra sem mennek rá, akár tiltanak is, az üzenet tartalmától függetlenül. Azért próbálkozni lehet, de elvárásokat nem szabad támasztani. A te korosztályod 10 évvel idősebb, mint az enyém, úgyhogy elképzelhetőnek tartom, hogy valamivel pozitívabb tapasztalataid lehetnek.
2017. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!