Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 éves koráig egy nőnél hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves koráig egy nőnél hány szexpartner/kapcsolat tekinthető még normálisnak?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem.

2017. máj. 9. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Hát, szexkapcsolat max 10 (beleszámolva a párkapcsolatot is), párkapcsolat max 5
2017. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Sunshinedoll ***** válasza:
56%
Amennyi jól esik neki.
2017. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Az a szó, hogy "normális" nem illik ide. Inkább úgy kérdezd, hogy "Számodra mennyi lenne az elfogadható mérték?"


És akkor mondanám, hogy sima kapcsolatból 3-4, szexesből igazából a 0 (mielőtt felhörrennétek, a férfiaknál is így gondolom), de mivel nem vagyok elvakult prűd, el kell fogadni az ilyesmit, de lehetőleg ne arról legyen híres, hogy ő a város "Mrs.Vadalmája" akivel már mindenki volt.


Ha az átlagot vesszük normálisnak akkor pedig a 2-3 az ún. "normális".

2017. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
Maximum 4-5. Akinek ennél több volt, az már nagyon ribigyanús.
2017. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Amennyit ő érez. Nem értem, hogy miért kell mindig más szemetesében turkálni.
2017. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%

minél kevesebb ez a szám annál jobb. Hisz akkor a hölgy minőségre ment...nem pedig mennyiségre!


F

2017. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#5


Szerintem azért, mert ahol gyanúsan sok az ex, ott lehet valami probléma van. Mindkét nemre igaz, szóval férfiaknál is megvan ez.


Pár példa a teljesség igénye nélkül:


1.Trófegyűjtés

2.Kapcsolatfüggőség

3.Az adott hölgy jelleme elviselhetetlen

4.Vagy pont, hogy ájtatos prűd

5.Brutális rokonság marja el a férfiakat mellőle (izomkolosszus báty, kavaró húg, keményvonalas fater, rikácsosló muter)

6.Olyan probléma ami kihat az életre (észnélküli költekezés)

2017. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5 alatt
2017. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Akkor úgy kérdezem hogy számotokra mennyi lenne az elfogadható mérték?:)

Nálam nagyobb ez a szám mint amit ti írtatok, az oka igazából csak annyi hogy nem nagyon találok olyat akivel belsőleg passzolnánk egymáshoz. A szexről meg nem akarok ezért lemondani. Voltak kapcsolataim, de én léptem ki mindegyikből mert nem éreztem azt hogy ő lenne az életem társa. Most már úgy vagyok vele hogy tényleg csak azzal jönnék össze komoly kapcsolatra akivel a jövőmet is el tudom képzelni, addig meg max csak szex. Ezért megugrott ez a szám, de azért megválogatom a partnereim. Viszont azt hiszem ismerkedésnél nem fogom hangoztatni.

2017. máj. 9. 18:30
 10/14 anonim ***** válasza:
Igazából számít ez? Max 1 hosszú kapcsolatban lesz ez téma, de akkor sem feltétlenül. Nem kell erről senkinek sem beszámolnod, ha nem akarod.
2017. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!